Witam, w informacji SanDiska znalazłem inf. ze D80 obsługuje nowy standard 2.0 Kart SD zwanych SDHC, które maja większą gęstość zapisu, w informacji tej jest napisane ze D80 obsługuje karty do max 4GB czy to znaczy ze karta 8GB w tym właśnie formacie nie będzie w pełni sprawna? Proszę o odpowiedz osoby, które testowały 8GB SDHC w swoich D80, pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami