Witam
Doświadczenia w tej materii nie mam żadnego, pierwszy i ostatni jak na razie statyw jaki kupiłem to chińszczyzna za 90PLN.
Zestaw jaki mam zamiar montować to D300,S10-20, czasem N80-200, w przyszłości D700 i coś szerokiego.
Statywów jak psów, nie mam pojęcia czego szukać, na co zwrócić uwagę.
Będę wdzięczny za jakieś nakierowanie, ewentualnie gotowe, sprawdzone rozwiązanie.
Cena myślę, że do 1000PLN.
Pozdrawiam Mirek
PS. Przepraszam za lenistwo![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami