Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: 3 klatki

  1. #1

    Smile 3 klatki

    witam
    poddaje pod ocenę trzy klatki z dzisiejszego spaceru
    1.
    2.
    3.jak zwykle proszę o wytykanie błedów

  2. #2

    Domyślnie

    2 śliczniutkie.
    Na ostatnim fajna mina psa.
    A, pierwsze też ładne
    ps. "radom" to gdzie jest?
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    "radom" to chyba takie miasteczko w mazowieckiem

  4. #4

    Domyślnie

    Moim zdaniem 2 bardzo ładna, tylko zastanawiam się czy zdjęcie nie zyskałoby gdybyś delikatnie rozjaśnił dziewczynkę.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    2 śliczniutkie.
    Na ostatnim fajna mina psa.
    A, pierwsze też ładne
    ps. "radom" to gdzie jest?
    Radom to takie mała m ieścina pod warszawą,

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hobbits Zobacz posta
    Moim zdaniem 2 bardzo ładna, tylko zastanawiam się czy zdjęcie nie zyskałoby gdybyś delikatnie rozjaśnił dziewczynkę.
    próba większego rozjaśnienia dała by bardzo nienaturalny wygląd, biorąc pod uwagę że mocne światło pada z tyłu

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez msoctal Zobacz posta
    Radom to takie mała m ieścina pod warszawą,
    I jedno i drugie chciałoby moją mieścinę zjeść - jak do tej pory: się bronimy.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez msoctal Zobacz posta
    próba większego rozjaśnienia dała by bardzo nienaturalny wygląd, biorąc pod uwagę że mocne światło pada z tyłu
    jak uważasz... ale na 1 wygląda na to, że światło też jest z tyłu, a jednak postać jest jaśniejsza...

  9. #9

    Domyślnie

    Takie tam pstryki albumowe. Na jedynce technika poszła w las - głębia za mała, ostrość dyskusyjna, światło nieciekawe. Trójka pod złym kątem przede wszystkim, bo tak, to mamy portret psa głównie. Dodatkowo duszenie biednego zwierzaka niekoniecznie mi się widzi. Jedynie dwójka się wyróżnia. Podobnie jak na jedynce ma dziwny i niepotrzebny cień na dole zdjęcia. Ale tło już lepsze i ostrość przynajmniej tam gdzie powinna. No może na malinkach jakby jeszcze była, to byłoby super. Natomiast można zdjęcie o wiele lepiej obrobić moim zdaniem i od razu zyska jeszcze na sympatyczności. Na przykład tak:
    http://img269.imageshack.us/img269/6310/dsc6223s.jpg
    Tutaj na plus zagrało lepsze światełko oraz obramowanie z prawej. Kadr ciut na siłę, ale do albumu nic więcej nie potrzeba. Bardzo dobra i odpowiednia w sile naturalna kontra.
    Ostatnio edytowane przez mOSAd ; 25-09-2011 o 21:31

  10. #10

    Domyślnie

    Dwójeczka dobra...ale ja bym to widziała w soczystych odcieniach zieleni. Takie moje zboczenie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •