Szukaj
2 śliczniutkie.
Na ostatnim fajna mina psa.
A, pierwsze też ładne
ps. "radom" to gdzie jest?
Tutaj jest... podpis
"radom" to chyba takie miasteczko w mazowieckiem
Moim zdaniem 2 bardzo ładna, tylko zastanawiam się czy zdjęcie nie zyskałoby gdybyś delikatnie rozjaśnił dziewczynkę.
Takie tam pstryki albumowe. Na jedynce technika poszła w las - głębia za mała, ostrość dyskusyjna, światło nieciekawe. Trójka pod złym kątem przede wszystkim, bo tak, to mamy portret psa głównie. Dodatkowo duszenie biednego zwierzaka niekoniecznie mi się widzi. Jedynie dwójka się wyróżnia. Podobnie jak na jedynce ma dziwny i niepotrzebny cień na dole zdjęcia. Ale tło już lepsze i ostrość przynajmniej tam gdzie powinna. No może na malinkach jakby jeszcze była, to byłoby super. Natomiast można zdjęcie o wiele lepiej obrobić moim zdaniem i od razu zyska jeszcze na sympatyczności. Na przykład tak:
http://img269.imageshack.us/img269/6310/dsc6223s.jpg
Tutaj na plus zagrało lepsze światełko oraz obramowanie z prawej. Kadr ciut na siłę, ale do albumu nic więcej nie potrzeba. Bardzo dobra i odpowiednia w sile naturalna kontra.
Ostatnio edytowane przez mOSAd ; 25-09-2011 o 21:31
Dwójeczka dobra...ale ja bym to widziała w soczystych odcieniach zieleni. Takie moje zboczenie.![]()
Skontaktuj się z nami