Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie D5100 brak 30kl/s

    Dlaczego w menu nie moge wybrać, tzn w ogóle nie mam, opcji nagrywania filmów w rozdzielczości 720p 30kl/s? na stronie podają że powinna być taka rozdzielczość. a w moim Nikonie opcji brak. ktoś wie?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Haczyk Zobacz posta
    Dlaczego w menu nie moge wybrać, tzn w ogóle nie mam, opcji nagrywania filmów w rozdzielczości 720p 30kl/s? na stronie podają że powinna być taka rozdzielczość. a w moim Nikonie opcji brak. ktoś wie?
    "Wielkość klatki (w pikselach) oraz liczba klatek na sekundę:

    1920 x 1080, 30 kl.s/25 kl.s/24 kl./s, wysoka/normalna
    1280 x 720, 30 kl./s/25 kl./s/24 kl./s, wysoka/normalna
    640 x 424, 30 kl./s/25 kl./s, wysoka/normalna

    Szybkość 30 kl./s (rzeczywista szybkość 29,97 kl./s) jest dostępna, gdy jako tryb wideo wybrano NTSC. Szybkość 25 kl./s jest dostępna, gdy jako tryb wideo wybrano PAL. rzeczywista szybkość przy wyborze 24 kl./s wynosi 23,976 kl./s."

  3. #3

    Domyślnie ;)

    dzięki faktycznie jest już 30kl/s
    Nikon D5100+18-55VR (w planach 55-200VR oraz 35mm 1,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •