Dlaczego w menu nie moge wybrać, tzn w ogóle nie mam, opcji nagrywania filmów w rozdzielczości 720p 30kl/s? na stronie podają że powinna być taka rozdzielczość. a w moim Nikonie opcji brak. ktoś wie?
Szukaj
Dlaczego w menu nie moge wybrać, tzn w ogóle nie mam, opcji nagrywania filmów w rozdzielczości 720p 30kl/s? na stronie podają że powinna być taka rozdzielczość. a w moim Nikonie opcji brak. ktoś wie?
"Wielkość klatki (w pikselach) oraz liczba klatek na sekundę:
1920 x 1080, 30 kl.s/25 kl.s/24 kl./s, wysoka/normalna
1280 x 720, 30 kl./s/25 kl./s/24 kl./s, wysoka/normalna
640 x 424, 30 kl./s/25 kl./s, wysoka/normalna
Szybkość 30 kl./s (rzeczywista szybkość 29,97 kl./s) jest dostępna, gdy jako tryb wideo wybrano NTSC. Szybkość 25 kl./s jest dostępna, gdy jako tryb wideo wybrano PAL. rzeczywista szybkość przy wyborze 24 kl./s wynosi 23,976 kl./s."
dziękifaktycznie jest już 30kl/s
![]()
Nikon D5100+18-55VR (w planach 55-200VR oraz 35mm 1,
Skontaktuj się z nami