Witam
Przy zakupie nikona d90 sprzedajacy podsunam mi - zoltodziobakowi - filtr Kenko Uv 67 mm
Dzisiaj w instrukcji wyczytalem ze zalecane jest tylko i wylacznie uzywanie filtrow firmy Nikon,
poniewaz inne nietestowane marki moga zaklocac prace autofocusa
bardzo prosze o porady
pozdrawiam lukasz
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami