Witam,
Tak się zastanawiam czy do D90 można podpiąć coś w stylu Wireless Transmitter WT-1 ?
Z tego co wiem pasuje on do Nikona D2h.
Wireless Transmitter WT-1 jest to nadajnik który przesyła zdjęcia bezpośrednio z aparatu do laptopa fotografa.
A może są inne urządzenia które się do tego nadają ?
Pytam się ponieważ taki nadajnik pomógł by mi bardzo w mojej "pracy"
Pozdrawiam
T'J
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami