Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Epson P50

  1. #1

    Domyślnie Epson P50

    Hej! Wiem, że sporo osób ma tutaj tę drukarkę. Swoją wygrałem w konkursie i nie używałem jej, ale teraz przyszedł czas wydrukować magisterką, zabrałem się za instalację, a tu... nie ma kabla USB. To jest normalne? Bo to nie jest zwykły USB. Ma jakąś dziwną końcówkę.

  2. #2

    Domyślnie

    To jest normalne i to jest zwykłe USB do drukarki - takie się stosuje do większości drukarek.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Kupisz taki kabel praktycznie w każdym sklepie z kompami lub np. w marketach w okolicach sprzętu komuterowego.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    A to lipa. :/
    dlaczego lipa? duze usb z jednej strony wtykasz do drukarki a cienkie do komputera

  6. #6

    Domyślnie

    Dlatego, że chcę to na jutro wydrukować. :P

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Dlatego, że chcę to na jutro wydrukować. :P
    nie ma we Wroclawiu tesco 24h?

  8. #8

    Domyślnie

    Potrzebuję koloru, a na ksero chyba nie ma.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    nie ma we Wroclawiu tesco 24h?
    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Potrzebuję koloru, a na ksero chyba nie ma.
    Ale koledze jackrabbit chodzi o to abyś w TESCO kupił sobie kabel USB do drukarki

  10. #10

    Domyślnie

    a ja myślałem ze P50 to zarombisty sprzęt do zdjęć, nie szkoda ci papieru foto ;P, i tuszu claria? prace magisterskie najlepiej sie drukuje w punktach xero na laserze
    F50; F80; S3 Pro; D90; 28 2,8; 50 1,4; 50 1,8; 18-55 VRII, 17-55 2,8; 24-120 2,5-5,6D; 35-105 3,5-4,5; AF 80-200 2,8; SB-900; YN-460, Franka Solida III, Bronka S2A, Fuji GA645Zi, Mamiya 7II

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •