Hej! Wiem, że sporo osób ma tutaj tę drukarkę. Swoją wygrałem w konkursie i nie używałem jej, ale teraz przyszedł czas wydrukować magisterką, zabrałem się za instalację, a tu... nie ma kabla USB. To jest normalne? Bo to nie jest zwykły USB. Ma jakąś dziwną końcówkę.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami