Close

Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 150

Wątek: Cos sredniego

  1. #131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roofman Zobacz posta
    Biometar i Wołna 80/2.8 robią z bokehu w tle lekkie 'zakrzywienie czasoprzestrzeni' czyli podobającą mi się tzw. 'wirówkę' (podobny efekt robią heliosy i tessary na małym obrazku)
    W heliosie nic takiego nie zauważyłem. Biometar faktycznie, robi coś takiego.

    Na piwko niestety za późno, wypił je misio (zdjęcie z heliosa przy okazji )


  2. #132

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trezrrr Zobacz posta
    W heliosie nic takiego nie zauważyłem. Biometar faktycznie, robi coś takiego.
    Helios robi, napewno wersja 44-2, 44-4 podobnie ale już mniej i nie rzuca się to tak w oczy.
    Cytat Zamieszczone przez trezrrr Zobacz posta
    Na piwko niestety za późno, wypił je misio (zdjęcie z heliosa przy okazji )
    [cut obrazek]
    To nie wątek piwny ale... takie piwo to... nie piwo.
    No ale to takie moje skromne zdanie
    Ostatnio edytowane przez roofman ; 02-07-2011 o 22:22


  3. #133

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roofman Zobacz posta
    takie piwo to... nie piwo.
    Lwówka bym przecież zwierzowi na pożarcie nie rzucił

  4. #134

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trezrrr Zobacz posta
    Lwówka bym przecież zwierzowi na pożarcie nie rzucił
    Ale z drugiej strony misiowi też się czasami coś należy....


  5. #135

    Domyślnie

    No dobrze, mam już swoje nudne 6x7, jak Wam idzie zamawianie Araxów?


  6. #136

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bielik Zobacz posta
    No dobrze, mam już swoje nudne 6x7, jak Wam idzie zamawianie Araxów?

    Jestem małostkowy i nie mogę się oprzeć, aby nie zacytować fachowca: http://forum.nikoniarze.pl/showpost....61&postcount=3...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  7. #137

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Jestem małostkowy i nie mogę się oprzeć, aby nie zacytować fachowca:
    i nie ma w Tobie za grosz złośliwości

  8. #138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Jestem małostkowy i nie mogę się oprzeć, aby nie zacytować fachowca: http://forum.nikoniarze.pl/showpost....61&postcount=3...
    Można powiedzieć, że mnie tamten wątek natchnął

  9. #139

    Domyślnie

    Ja zostaję jednak przy nudnym 645. Im więcej aparatów tym mniej zdjęć

    Kupiłem za to sprawny termometr z tolerancją mniejszą niż 10 stopni. Znaczna poprawa.

  10. #140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bielik Zobacz posta
    No dobrze, mam już swoje nudne 6x7
    strzasznie płasko wyszło..
    Völkchlor

Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •