W heliosie nic takiego nie zauważyłem. Biometar faktycznie, robi coś takiego.
Na piwko niestety za późno, wypił je misio (zdjęcie z heliosa przy okazji)
Szukaj
W heliosie nic takiego nie zauważyłem. Biometar faktycznie, robi coś takiego.
Na piwko niestety za późno, wypił je misio (zdjęcie z heliosa przy okazji)
No dobrze, mam już swoje nudne 6x7, jak Wam idzie zamawianie Araxów?
Jestem małostkowy i nie mogę się oprzeć, aby nie zacytować fachowca: http://forum.nikoniarze.pl/showpost....61&postcount=3...![]()
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Ja zostaję jednak przy nudnym 645. Im więcej aparatów tym mniej zdjęć
Kupiłem za to sprawny termometr z tolerancją mniejszą niż 10 stopni. Znaczna poprawa.
Skontaktuj się z nami