Close

Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 150

Wątek: Cos sredniego

  1. #91
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Piaseczno
    Posty
    903

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trezrrr Zobacz posta
    A jak humory typu naciąganie-migawki-na-3-razy?
    Jak wygląda matówka? W pentaconach nic nie widać..
    Jesli chodzi o pierwsze to nie wiem o czym mowisz za bardzo Jesli o matowke, o niebo lepsza niz w pentaconie nie to co w Hasselbladzie ale calkiem przyjemna

  2. #92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomwidlak Zobacz posta
    Jesli chodzi o pierwsze to nie wiem o czym mowisz za bardzo
    To dobrze. Ja mam starego pentacona w szufladzie i do niego porównuję.

  3. #93

    Domyślnie

    trezrrr, a nie prościej upolować samego Arsata i podpiąć pod Mamiyę? Masz przyjemną puszkę, adapter już kupiony, a szkiełko taniusie.

  4. #94

    Domyślnie

    Jasne, ale chodzi mi głównie o kwadrat. Szkło oczywiście podepnę też pod mamiyę.

  5. #95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trezrrr Zobacz posta
    Jasne, ale chodzi mi głównie o kwadrat. Szkło oczywiście podepnę też pod mamiyę.
    A możesz napisać jak to działa? Znaczy mocno problematyczna jest współpraca? Brak popychacza przesłony mocno daje się we znaki w takim rozwiązaniu?


  6. #96

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomwidlak Zobacz posta
    PS. dla nie znajacych, kwadraty sa z Araxa - http://www.marcintwardowski.com
    Wow.
    Zupełnie nie obchodzi mnie czym robi zdjęcia .

  7. #97

    Domyślnie

    Wygląda toto tak:
    http://allegro.pl/adapter-mamiya-645...658290307.html

    Popychacza przysłony nie ma (tzn. nie działa), przysłonę przymykam manualnie (przełącznik na obiektywie). Przy przysłonach do 5.6 - 8 nie ma w ogóle problemu, a powyżej 11 najpierw łapię kadr, później domykam przysłonę. Można łapać ostrość normalnie, na rastrze widać ją w miarę ok, ale klin czernieje i przeszkadza.

    Poza tym problemów nie ma. Kont widzenia jak w psixie, ostrość łapie normalnie w całym zakresie, pasuje dobrze, nie lata, szkło (nawet sonnar 180 - wielki i ciężki kloc) trzyma się body, działa pomiar światła (nikon też kiedyś do tego dojdzie ).
    Ostatnio edytowane przez Gundrum ; 01-07-2011 o 20:59

  8. #98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trezrrr Zobacz posta
    o jeżu kolczasty... to ja chyba na jebaju zamówię... 1/3 ceny allegrowej łącznie z wysyłką.
    Cytat Zamieszczone przez trezrrr Zobacz posta
    Popychacza przysłony nie ma (tzn. nie działa), przysłonę przymykam manualnie (przełącznik na obiektywie). Przy przysłonach do 5.6 - 8 nie ma w ogóle problemu, a powyżej 11 najpierw łapię kadr, później domykam przysłonę. Można łapać ostrość normalnie, na rastrze widać ją w miarę ok, ale klin czernieje i przeszkadza.

    Poza tym problemów nie ma. Kont widzenia jak w psixie, ostrość łapie normalnie w całym zakresie, pasuje dobrze, nie lata, szkło (nawet sonnar 180 - wielki i ciężki kloc) trzyma się body, działa pomiar światła (nikon też kiedyś do tego dojdzie ).
    Dzięki za wszystkie informacje. Czyli popróbować można, nie powinno być niespodziewajek żadnych...


  9. #99

    Domyślnie

    Nie zauważyłem ceny Ja kupiłem mój za jakieś 50zł.

  10. #100

    Domyślnie

    Kont widzenia jak w psixie,
    Przybądź mścicielu!
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •