Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    wnosze o skasowanie tego watku!!
    co to ma wspolnego z fotografia, z nikonem?

  2. #12

    Domyślnie

    Ja to co? Zeby robic dobre zdjecie trzeba miec porzadnie przycieta brode

  3. #13

    Domyślnie

    dokładnie, długa broda, jak się zawinie, może przysłaniać wizjer, jeszcze dłuższa może nawet obiektyw zasłonić
    D90 + N18-105 i kilka gratów

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mattanjahu Zobacz posta
    wnosze o skasowanie tego watku!!
    co to ma wspolnego z fotografia, z nikonem?
    buahahahahahaha

    Ja wnoszę o danie złotej palemki dla kolegi za najlepsze wyskoczenie "jak Filip z konopii" w tym miesiącu!

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    buahahahahahaha

    Ja wnoszę o danie złotej palemki dla kolegi za najlepsze wyskoczenie "jak Filip z konopii" w tym miesiącu!
    Kolega sobie jaja robi po przeczytanieu watku o CB..... Doskonale go rozumiem
    A do twarzy uzywam tej samej maszynki co do wlosow, philips jakis mam go juz ponad 4 lata, rewelacja, goli glowe raz w tygodniu.....z tym, ze nie za duzo ma do golenia Jak nie musze sie pozadnie ogolic to przycinam zarost maszynka i dziala swietnie

  6. #16

    Domyślnie

    kupiłem Philipsa TT2030, zobaczymy co co za cudo
    D90 + N18-105 i kilka gratów

  7. #17

    Domyślnie

    bedziesz zadowolony, można tym się też normalnie ogolić (co prawda żadna maszynka elektryczna nie ogoli tak dokładnie jak zwykła ale można)
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pet3r Zobacz posta
    kupiłem Philipsa TT2030, zobaczymy co co za cudo
    Minusem jest chyba "stacja dokująca". Nie da rady odpalić urządzenia bezpośrednio z sieci.
    NIKON Coolpix S510

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •