wnosze o skasowanie tego watku!!
co to ma wspolnego z fotografia, z nikonem?
![]()
Szukaj
wnosze o skasowanie tego watku!!
co to ma wspolnego z fotografia, z nikonem?
![]()
Ja to co? Zeby robic dobre zdjecie trzeba miec porzadnie przycieta brode
dokładnie, długa broda, jak się zawinie, może przysłaniać wizjer, jeszcze dłuższa może nawet obiektyw zasłonić![]()
D90 + N18-105 i kilka gratów
Kolega sobie jaja robi po przeczytanieu watku o CB.....Doskonale go rozumiem
A do twarzy uzywam tej samej maszynki co do wlosow, philips jakis mam go juz ponad 4 lata, rewelacja, goli glowe raz w tygodniu.....z tym, ze nie za duzo ma do goleniaJak nie musze sie pozadnie ogolic to przycinam zarost maszynka i dziala swietnie
![]()
Nikon http://greg77.com/
kupiłem Philipsa TT2030, zobaczymy co co za cudo![]()
D90 + N18-105 i kilka gratów
Skontaktuj się z nami