Co polecicie? Nie musi być super szybka (ultra III) bo jeżeli już robię seryjne to mi bufor wystarczy.
Szukaj
Co polecicie? Nie musi być super szybka (ultra III) bo jeżeli już robię seryjne to mi bufor wystarczy.
Pozdrawiam, Marek
--------------------------------------
D90, D50 N17-55 f2.8, N18-70 (na sprzedaż), N70-300 VR, N50f1.8, SB-800
To ultra II Sandiska![]()
A Data x120
Jakiś czas temu nabyłem takie coś:
http://allegro.pl/item174334465_najs...sklep_vat.html
i jak do tej pory (odpukać) działa.
The pięćdziesiąt
Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.
Skontaktuj się z nami