Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53
  1. #1

    Domyślnie dobra karta 2GB do d50

    Co polecicie? Nie musi być super szybka (ultra III) bo jeżeli już robię seryjne to mi bufor wystarczy.
    Pozdrawiam, Marek
    --------------------------------------
    D90, D50 N17-55 f2.8, N18-70 (na sprzedaż), N70-300 VR, N50f1.8, SB-800

  2. #2

    Domyślnie

    To ultra II Sandiska

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Jakiś czas temu nabyłem takie coś:
    http://allegro.pl/item174334465_najs...sklep_vat.html

    i jak do tej pory (odpukać) działa.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamzik Zobacz posta
    To ultra II Sandiska


    Podbijam, wybierz a nie będzie problemów.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KECIF Zobacz posta
    Podbijam, wybierz a nie będzie problemów.
    ja tez mam powyższą kartę .. zero problemu ....polecam
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markm Zobacz posta
    Co polecicie? Nie musi być super szybka (ultra III) bo jeżeli już robię seryjne to mi bufor wystarczy.
    nie ma co kombinować, za SanDisk'a Ultra 2 2gb zapłacisz ca 110pln

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ozarek Zobacz posta
    nie ma co kombinować, za SanDisk'a Ultra 2 2gb zapłacisz ca 110pln
    jako 2 kartę kupuje sandiska Xtreme III 2 Gb - zapis 20 , odczyt 20.. w sam raz do nefów !
    ceny allegro od 115 zl
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drakenus77 Zobacz posta
    jako 2 kartę kupuje sandiska Xtreme III 2 Gb - zapis 20 , odczyt 20.. w sam raz do nefów !
    ceny allegro od 115 zl
    w sumie racja, różnica cenowa tak niewielka, że aż głupio kupować II
    co do prędkości to d50 chyba nawet nie jest wstanie zapisywać tak szybko

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Megazordon Zobacz posta
    Jakiś czas temu nabyłem takie coś:
    http://allegro.pl/item174334465_najs...sklep_vat.html

    i jak do tej pory (odpukać) działa.


    A co to za wynalazek ???
    Marcin Jędrusiński

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •