Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Pelikany.

  1. #11

    Domyślnie

    Ładna kompozycja na 1.

    Cytat Zamieszczone przez TMB Zobacz posta
    O no właśnie Zrob z tego panorame ! możesz?
    Popieram. Ciąć tuż pod mewą tym bardziej, że ani ona ani taka ilość nieba nie są tu potrzebne.
    | D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
    Pozdrawiam Mateusz Cofta

  2. #12

    Domyślnie

    Obróbka troszkę "surrealistyczna" Zgadzam się, że na panoramę to będzie doskonały obrazek
    2 Lepsza pod względem obróbki
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  3. #13
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  4. #14
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  5. #15

    Domyślnie

    Ostatnie bardzo fajne

  6. #16

    Domyślnie

    Ooo...nareszcie w domu ? Andrzej - nie zapomniałeś jednak jak się robi zdjęcia. Pozdrowienia dla Teresy
    Pozdrawiam Jacek P.

  7. #17

    Domyślnie

    Numeruj zdjęcia. 4 jak dla mnie najlepsza.
    | D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
    Pozdrawiam Mateusz Cofta

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sekta Zobacz posta
    Numeruj zdjęcia. 4 jak dla mnie najlepsza.
    negative, nie widzę czwóreczki

  9. #19

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •