Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Karta do D300s

  1. #1

    Domyślnie Karta do D300s

    Witam

    Jaką kartę polecacie do D300s ?? Myślałem o Sand Disku 16 lub 8 GB

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wlacha Zobacz posta
    Witam

    Jaką kartę polecacie do D300s ?? Myślałem o Sand Disku 16 lub 8 GB
    ale CF czy SD?
    używam tylko kart firmy Sand Disku, a pojemność to zależy od tego co fotografujesz i ile klatek robisz na sesji; ważna może ( ale nie musi ) też być szybkość zapisu na kartę - trochę mało danych.

  3. #3

    Domyślnie

    no właśnie nie wiem czy cf czy sd


    **SanDisk** CF EXTREME 16GB 60MB/s PROFESJONAL

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wlacha Zobacz posta
    no właśnie nie wiem czy cf czy sd


    **SanDisk** CF EXTREME 16GB 60MB/s PROFESJONAL
    to baaaardzo dobra karta, polecam bo sam używam ich; jak Cię stać to nie masz się co zastanawiać.
    Ale pomyślałbym jeszcze nad jakąś SanDisk SD 4GB do drugiego slotu, jako awaryjną na przepełnienie, lub robienie jednocześnie NEF + JPG.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja używam LEXAR CF Professional x233 (35MB/s) 8GB + SanDisk SecureDigital 8GB SDHC Extreme III zapis 30 MB/s i nie narzekam. Uważam, ze lepiej kupić dwie mniejsze niż jedną dużą.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wlacha Zobacz posta
    no właśnie nie wiem czy cf czy sd


    **SanDisk** CF EXTREME 16GB 60MB/s PROFESJONAL
    Taką i taką. Korzystaj z dwóch slotów jak masz taką możliwość.

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Strzelce Opolskie
    Posty
    123

    Domyślnie

    Mam SanDiski z serii EXtreme SD III i CF 60MB/s z D300s właśnie i obydwie spisują się bardzo dobrze.
    Najlepiej mieć CF i SD i zapisywać zdjęcia na jednej bądź dwóch na raz wedle własnego wyboru i potrzeby.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •