Witam
Jaką kartę polecacie do D300s ?? Myślałem o Sand Disku 16 lub 8 GB
Szukaj
Witam
Jaką kartę polecacie do D300s ?? Myślałem o Sand Disku 16 lub 8 GB
no właśnie nie wiem czy cf czy sd
**SanDisk** CF EXTREME 16GB 60MB/s PROFESJONAL
Ja używam LEXAR CF Professional x233 (35MB/s) 8GB + SanDisk SecureDigital 8GB SDHC Extreme III zapis 30 MB/s i nie narzekam. Uważam, ze lepiej kupić dwie mniejsze niż jedną dużą.
Mam SanDiski z serii EXtreme SD III i CF 60MB/s z D300s właśnie i obydwie spisują się bardzo dobrze.
Najlepiej mieć CF i SD i zapisywać zdjęcia na jednej bądź dwóch na raz wedle własnego wyboru i potrzeby.
Skontaktuj się z nami