Close

Strona 55 z 115 PierwszyPierwszy ... 545535455565765105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 1146

Wątek: My w plenerze

  1. #541

    Domyślnie

    Fajna bandżola...
    LED ZEPPELIN

  2. #542

    Domyślnie

    Taa, fajnie było zagrać kultowy numer pana J.H. na wrocławskim rynku, pośród pięciu tysięcy sześciuset jeden innych wiosełek . Szkoda tylko, że rekordu nie udało się pobić.



  3. #543

    Domyślnie

    ...no to i ja dorzucę parę do wątku.

    1. Wieczny Łowca jacekz40.



    2. Łapacz Malinowych Kadrów JakStr.



    3. Całe szczęście że pola wystarczyło dla wszystkich.



    4. To ja. Nazwijcie se sami



    5. A to jest cała nasza drużyna.
    Swoją drogą to powinien być wątek:"Jak się bawią nikoniarze oczekując na poprawę pogody".
    Zdjęcie zostało zrobione z użyciem jednego stroju "chłopa" i rekwizytów które były wyposażeniem naszych pokoi.
    Nie gańcie mnie za krzywiznę pokoju, wszak to stara chałupa jest.
    Od prawej: Dorotka(żona jackaz40), JakStr, Ania(żona JakStra), ja, Beatka(moja żona) i zamyka jacekz40.


    Pozdrawiam.

  4. #544

  5. #545

    Domyślnie

    Mariusz piękna robota
    A teraz to już nikt nam nie podskoczy w dziale "My w plenerze"
    5-tka the best - to się nadaje na okładkę, tylko nie wiem jeszcze czego... może CKM

  6. #546

    Domyślnie

    to ja, takie słit foto
    __________________
    D800 + 24-70

  7. #547

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mateosite Zobacz posta
    to ja, takie słit foto
    słitasna focia bez buziaczka ? na NK by Cie zbanowali
    nikony dwa i jakies szkła

  8. #548

    Domyślnie



    tajniackie wyzwolenie migawki :P
    D7100 D750 , N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr

  9. #549
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacekz40 Zobacz posta
    Mariusz piękna robota
    A teraz to już nikt nam nie podskoczy w dziale "My w plenerze"
    5-tka the best - to się nadaje na okładkę, tylko nie wiem jeszcze czego... może CKM
    Raczej na okladke "Wiedza i zycie "

  10. #550

    Domyślnie

    Nocni łowcy
    Mój serdeczny przyjaciel Rafał, zwariowany na tyle by łazić na wschody słońca razem ze mną
    W oczekiwaniu na któryś tam z kolei wschód na Sokoliku, w dole fantastyczna dolina Bobru


    Pozdrawiam serdecznie.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

Strona 55 z 115 PierwszyPierwszy ... 545535455565765105 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] W plenerze ;)
    By matti9410 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 17:37
  2. [ Krajobraz ] Na plenerze......
    By harb in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 05:15
  3. w plenerze
    By bartus_82 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-02-2009, 14:01
  4. w plenerze...
    By streetfighter69 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-09-2008, 18:35
  5. w plenerze
    By wcizmowski in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-07-2008, 07:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •