Fajna bandżola...![]()
Szukaj
Taa, fajnie było zagrać kultowy numer pana J.H. na wrocławskim rynku, pośród pięciu tysięcy sześciuset jeden innych wiosełek. Szkoda tylko, że rekordu nie udało się pobić.
...no to i ja dorzucę parę do wątku.
1. Wieczny Łowca jacekz40.
2. Łapacz Malinowych Kadrów JakStr.
3. Całe szczęście że pola wystarczyło dla wszystkich.
4. To ja. Nazwijcie se sami
5. A to jest cała nasza drużyna.
Swoją drogą to powinien być wątek:"Jak się bawią nikoniarze oczekując na poprawę pogody".
Zdjęcie zostało zrobione z użyciem jednego stroju "chłopa"i rekwizytów które były wyposażeniem naszych pokoi.
Nie gańcie mnie za krzywiznę pokoju, wszak to stara chałupa jest.
Od prawej: Dorotka(żona jackaz40), JakStr, Ania(żona JakStra), ja, Beatka(moja żona) i zamyka jacekz40.
Pozdrawiam.
Mariusz piękna robota
A teraz to już nikt nam nie podskoczy w dziale "My w plenerze"
5-tka the best - to się nadaje na okładkę, tylko nie wiem jeszcze czego... może CKM![]()
to ja, takie słit foto
__________________
D800 + 24-70
Nocni łowcy
Mój serdeczny przyjaciel Rafał, zwariowany na tyle by łazić na wschody słońca razem ze mną
W oczekiwaniu na któryś tam z kolei wschód na Sokoliku, w dole fantastyczna dolina Bobru
Pozdrawiam serdecznie.
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Skontaktuj się z nami