Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie D7000 i profile d2x

    Jak powszechnie wiadomo do D90 i chyba D300s można takie wgrać.
    Czy ktoś z Was spotkał się powyższymi profilami do D7000? Czy wgrywa się te same jak do D90/D300s ?

  2. #2

    Domyślnie

    ponoć tak, ale na 100% nie jestem pewien...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  3. #3

    Domyślnie

    Ja wgrałem takowe ( z D90 ) do swojego D7k - i wgrywa się tak samo i działają również tak samo

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slowik-k-g Zobacz posta
    Ja wgrałem takowe ( z D90 ) do swojego D7k - i wgrywa się tak samo i działają również tak samo
    No to super
    Zaraz odszukam gdzie są i wgrywam.

  5. #5

    Domyślnie

    Ale nigdy nie było prawdziwych profili D2X do D90 także chyba marne Twoje wysiłki. To co krąży w sieci to przerabiane profile z wyjściowego standardu i różnią się niestety mocno od D2X.

  6. #6

    Domyślnie

    Wiadomo - ale zawsze to jakaś alternatywa od tych standardowych

  7. #7

    Domyślnie

    Dlaczego nie mozna ustawic profili d2x dla RAW z D7000 w Capture NX?
    D7000 | S 18-35 1.8 | N 60 2.8 G | M 48 AF-1 | N SB-600

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •