Jak powszechnie wiadomo do D90 i chyba D300s można takie wgrać.
Czy ktoś z Was spotkał się powyższymi profilami do D7000? Czy wgrywa się te same jak do D90/D300s ?
Szukaj
Jak powszechnie wiadomo do D90 i chyba D300s można takie wgrać.
Czy ktoś z Was spotkał się powyższymi profilami do D7000? Czy wgrywa się te same jak do D90/D300s ?
ponoć tak, ale na 100% nie jestem pewien...
D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...
Ja wgrałem takowe ( z D90 ) do swojego D7k - i wgrywa się tak samo i działają również tak samo![]()
Ale nigdy nie było prawdziwych profili D2X do D90 także chyba marne Twoje wysiłki. To co krąży w sieci to przerabiane profile z wyjściowego standardu i różnią się niestety mocno od D2X.
Wiadomo - ale zawsze to jakaś alternatywa od tych standardowych![]()
Dlaczego nie mozna ustawic profili d2x dla RAW z D7000 w Capture NX?
D7000 | S 18-35 1.8 | N 60 2.8 G | M 48 AF-1 | N SB-600
Skontaktuj się z nami