Close

Strona 23 z 104 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 1040

Wątek: D5100

  1. #221

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotouśmieszek Zobacz posta
    witam sprawdzales moze,czy AF smiga z sigmą 10-20 tą ciemniejsza/starsza?
    Tak bezproblemowo, śmiga.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  2. #222

    Domyślnie

    Test na dpreview
    Ostatnio edytowane przez mister ; 26-04-2011 o 13:22
    MISTER
    ------------------------------------

  3. #223

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mister Zobacz posta
    Test na dpreview
    Bez niespodzianek.
    Obrazek OK, nieco lepsze filmowanie (30fps przy 1080p), ale ergonomia baaaaardzo do bani.

    I bez testu wiem, ze to nie dla mnie aparat. D5000 i d3100 predzej, ale nie ten.

  4. #224

    Domyślnie

    Czy filmowanie w D5100 jest lepsze od tego z D7000 ? Jak dla mnie nie -nie ma manuala.
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  5. #225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    Czy filmowanie w D5100 jest lepsze od tego z D7000 ? Jak dla mnie nie -nie ma manuala.
    Napewno, ale d5100 nie jest sukcesorem d7000 tylko d5000.
    Rzeczywiscie szkoda, ze tanie canony pozwalaja uzytkownikowi na wiecej niz ich odpowiedniki od nikona.

  6. #226

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pioter m Zobacz posta
    I bez testu wiem, ze to nie dla mnie aparat. D5000 i d3100 predzej, ale nie ten.
    Dlaczego?

  7. #227

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mane Zobacz posta
    Dlaczego?
    Skopana guzikologia.

  8. #228
    PabloQu
    Gość

    Domyślnie

    Witam Wszystkich,

    czy ktoś z Was zaobserwował lub słyszał o problemach z AF w D5100, które występowały w D7000? Czy może z racji tego, że premiera D5100 nastąpiła po premierze D7000 problem z AF został rozwiązany?

    Dzięki z góry za info.

    Pozdrawiam

  9. #229

    Domyślnie

    Pozyjemy - zobaczymy. Takie rzeczy wychodza dopiero w praniu. Musisz sie uzbroic w cierpliwosc albo samemu zaryzykowac. Nie daj sie tez zwariowac czytajac utyskiwania, bo wielu marudzi, a nie umie uzywac lustrzanki i spycha na aparat, jesli cos nie wyjdzie. Niestety duzo tu takich ostatnio.

  10. #230

    Domyślnie

    przeca d5100 ma af z d90, a nie ten z d7k

Strona 23 z 104 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •