Super klimatt, bardzo podoba mi sie ta lekko atramentowa tonacja.
Szukaj
Super klimatt, bardzo podoba mi sie ta lekko atramentowa tonacja.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Pierwsza gwiazdka jest, czas siadac do Wigilii
A tak powaznie to co autor chcial pokazac? Kamienie? Moze niebo czy co? Wzrok bladzi i nie wiadomo o chodzi na tym zdjeciu, taki pstryk z biodra...
Ostatnio edytowane przez zgaga ; 19-04-2011 o 21:49 Powód: uzupelnienie
gdyby nie pomarszczona na dole woda zdjęcie byłoby banalne, a tak jest bardzo dobre. Gratuluję
D700/D300 N24-70/2,8 N105/2,8 VR SB-900
Zbyszek66 mnie ubiegl.
Super.
Skontaktuj się z nami