Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Zmierzch

  1. #11

    Domyślnie

    Super klimatt, bardzo podoba mi sie ta lekko atramentowa tonacja.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #12

    Domyślnie

    Pierwsza gwiazdka jest, czas siadac do Wigilii

    A tak powaznie to co autor chcial pokazac? Kamienie? Moze niebo czy co? Wzrok bladzi i nie wiadomo o chodzi na tym zdjeciu, taki pstryk z biodra...
    Ostatnio edytowane przez zgaga ; 19-04-2011 o 21:49 Powód: uzupelnienie

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zgaga Zobacz posta
    Pierwsza gwiazdka jest, czas siadac do Wigilii

    A tak powaznie to co autor chcial pokazac? Kamienie? Moze niebo czy co? Wzrok bladzi i nie wiadomo o chodzi na tym zdjeciu, taki pstryk z biodra...
    Ja myślę, że wszystkiego po trochu, w odpowiednich proporcjach, co stworzyło przy okazji odpowiednich kolorków niezły klimacik, mi też się podoba.
    F90X, D600

  4. #14

    Domyślnie

    gdyby nie pomarszczona na dole woda zdjęcie byłoby banalne, a tak jest bardzo dobre. Gratuluję
    D700/D300 N24-70/2,8 N105/2,8 VR SB-900

  5. #15

    Domyślnie

    Bardzo ładny spokojny z klimatem kadr.Pozdrawiam

  6. #16

    Domyślnie

    Zbyszek66 mnie ubiegl.
    Super.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •