Close

Strona 18 z 104 PierwszyPierwszy ... 816171819202868 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 1040

Wątek: D5100

  1. #171

    Domyślnie

    Nie zastanawiałem się nad tym.

  2. #172

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    O Jezu!!! Ogarnij się kolego, zobacz ile osób ma problem, a ile nie ma, a później demonizuj.
    Po pierwsze: II przykazanie Dekalogu
    Po drugie: Nie demonizuje, statystycznie rzecz ujmując to co trzeci D7000 ma problem z AF http://forum.nikoniarze.pl/poll.php?...lts&pollid=548 Na szczęście to tylko statystyka i to na niedużej grupie badanych. Poza tym to jeżeli dla Ciebie normalnym jest że aparat tej klasy wyczynia takie manewry to gratuluje. Sam testowałem sobie ten aparat w FJ i z 35mm f1.8 byłem niemiło zaskoczony. Ale mniejsza z tym, temat jest o D5000 i co do jego AFu to pożyjemy zobaczymy
    Ostatnio edytowane przez micz87 ; 13-04-2011 o 15:48
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  3. #173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micz87 Zobacz posta
    Po pierwsze: II przykazanie Dekalogu
    Po drugie: Nie demonizuje, statystycznie rzecz ujmując to co trzeci D7000 ma problem z AF http://forum.nikoniarze.pl/poll.php?...lts&pollid=548 Na szczęście to tylko statystyka i to na niedużej grupie badanych. Poza tym to jeżeli dla Ciebie normalnym jest że aparat tej klasy wyczynia takie manewry to gratuluje. Sam testowałem sobie ten aparat w FJ i z 35mm f1.8 byłem niemiło zaskoczony. Ale mniejsza z tym, temat jest o D5000 i co do jego AFu to pożyjemy zobaczymy
    Z 35mm i wszystko jasne.

    Nie jest dla mnie normalne że aparat komedie wyczynia, ale uważam że sprawa jest zbyt mocno rozdmuchana na forum, w porównaniu do rzeczywistości. Tym bardziej że sprzedałem już wiele sztuk D7000 i zupełnie nie potwierdza się demoniczność tego modelu - wnioskuje tak po reklamacjach jakie przyjąłem, w zasadzie jeszcze nie było żadnej.

    A na dekalogu się nie znam, nie moja branża.

    Nie jestem z tych co ślepo wieżą w to co czytają na forum, raczej staram się z racji, że pracuje przy aparatach wszystko potwierdzić w rzeczywistości.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  4. #174

    Domyślnie

    Bardzo rozsadnie.

    Od siebie dodam, ze najwiecej utyskuja swierzaki. Kiedys bylem swiadkiem zdarzenia, kiedy kolo przyniosl 7d do sklepu i uparcie reklamowal, ze aparat nie trafial z sigma 18-200, bo fotki byly gorsze niz z 400d. Sprzedawca pokazal, ze aparat jednak trafia, a cropy 100% do ktorych przykleil sie klient to inna bajka.
    Ja tez zgadzam sie, ze ocena AF-a przy zapietym 35/1.8g to grube nieporozumienie. Ten obiektyw jest kiepski w kwestii AF-a. Pudluje strasznie takze z innymi korpusami. Z D70s i d90 takze (do takich mam dostep).

  5. #175

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    Może dla Ciebie -są jednak tacy, dla których własnie obracany wyświetlacz będzie bardziej istotny od "zbędnych bajerów" z D7000.
    Coś wygląda na to, że Fatman zrobi teraz taki sam hard test jak z D7000 z nowym korpusem.

  6. #176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    Z 35mm i wszystko jasne.
    Coś nie tak z tymi obiektywami?
    To gdzie jest lista zgodności obiektywów na których można sprawdzać D7000?
    Pozdrawiam,
    Tomek

  7. #177

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pioter m Zobacz posta
    Ja tez zgadzam sie, ze ocena AF-a przy zapietym 35/1.8g to grube nieporozumienie. Ten obiektyw jest kiepski w kwestii AF-a. Pudluje strasznie takze z innymi korpusami.
    Każdy egzemplarz ?

    Widzisz ja mam dwie sztuki. Każda z nich trafia idealnie z D3, D300s, D90, D200.........

    A co do D5100 -niestety nie ma manualnej kontroli ekspozycji podczas filmowania. Sprawdzone dzisiaj na targach.
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  8. #178

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    Z 35mm i wszystko jasne.
    To może się umówmy D7000 to puszka, którą można sprawdzać tylko na kitowych zoomach. Tam zawsze bezpieczna głębia ostrości zatuszuje każdy BF i FF

  9. #179

    Domyślnie

    No może nie każdy ale jak zaobserwowałem, na sprzętach klientów mało który na dzień dobry trafia w punkt. A czasami nawet po kalibracji jest kaszana. A serwis twardo się upiera że super gut jest, bo testy komputerowe przeszedł.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  10. #180

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bobek77 Zobacz posta
    To może się umówmy D7000 to puszka, którą można sprawdzać tylko na kitowych zoomach. Tam zawsze bezpieczna głębia ostrości zatuszuje każdy BF i FF
    hehe bez jaj. Mam kolegów którzy z powodzeniem na ślubach jadą na D7000, szkła bynajmniej nie kitowe.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

Strona 18 z 104 PierwszyPierwszy ... 816171819202868 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •