Ląduje samolot German Wings. Zdjęcia zrobione w ostatnią sobotę, podczas wichury.
http://www.interia.tv/wiadomosci/kraj,6302,0,1,1623845
Pasażerowie musieli mieć trochę miękko...
Szukaj
Ląduje samolot German Wings. Zdjęcia zrobione w ostatnią sobotę, podczas wichury.
http://www.interia.tv/wiadomosci/kraj,6302,0,1,1623845
Pasażerowie musieli mieć trochę miękko...
O LOL
Chyba faktycznie bym puścił jakiegoś kleksa w majty
I to (przynajmniej) dwa razy, bo pewnie za chwilę pilot ponowił próbę![]()
Podpis niezgodny z zapisami regulaminu.
Hehe...moja Pani startowala z Poznania w piatek wieczorem......chmmmm.....mowila, ze to byl jej najgorszy start w zyciu a samolot latal na lewo i prawo zaraz po oderwaniu si eod ziemiHiehie a ja ja odbieralem w krotkim rekawie z lotniska po 22
![]()
Nikon http://greg77.com/
To ja w tym klimacie podeślę dwa filmiki:
Dla mnie hardcore to mało powiedziane - najgorsze chyba ostatnie na ostatnim filmiku!
D7(5)0 | F100 | F8/3.5 | S10-20/4.5 | N18-35 | S24-70/2.8 | N50/1.8 | N85/1.8 | N70-300VR | SB800
Bez jaj, w piątek mam małą wycieczkę Embraerem![]()
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
eee ten german wings to betka przy tym
http://www.youtube.com/watch?v=Xsp3j...eature=related
naprawde niezly fart
Ostatnio edytowane przez locos ; 13-04-2011 o 17:44
mpwt, czyli kolana pod brodą, bo to ciasnawy samolot, życzę żeby nie huśtało.
Wyobraziłem sobie, że jestem w środku, że jestem pasażerem. I po pierwszej próbie lądowania przede mną następna. PORAŻAJĄCE.
Wolę podróże kolejami. Choćby Indyjskimi. A niech tam: nawet PKP.
myślę co piszę
moja szwagierka rok temu leciala z Antalyi do Poznania, okolo godziny po wylocie z Turcji pilot powiedzial,
ze musza zawrocic do Antalyi bo maja "niewielkie problemy techniczne". Zrzucili paliwo i wyladowali.
Pozniej dowiedzieli sie ze piorunek uderzyl w samolot i uszkodzil jeden z silnikow.
Linia lotnicza przenocowala ich w Turcji i na drugi dzien innym samolotem wrocili do PL.
Przed wejsciem do samolotu rozdawali tabletki uspokajajace dla chetnych...
Na zaglowkach siedzen w samolocie (Correndon Airlines) byly reklamy hoteli Titanic Resorts![]()
Skontaktuj się z nami