Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie cross wind na Balicach

    Ląduje samolot German Wings. Zdjęcia zrobione w ostatnią sobotę, podczas wichury.

    http://www.interia.tv/wiadomosci/kraj,6302,0,1,1623845

    Pasażerowie musieli mieć trochę miękko...

  2. #2

    Domyślnie

    O LOL

    Chyba faktycznie bym puścił jakiegoś kleksa w majty
    I to (przynajmniej) dwa razy, bo pewnie za chwilę pilot ponowił próbę
    Podpis niezgodny z zapisami regulaminu.

  3. #3

    Domyślnie

    Hehe...moja Pani startowala z Poznania w piatek wieczorem......chmmmm.....mowila, ze to byl jej najgorszy start w zyciu a samolot latal na lewo i prawo zaraz po oderwaniu si eod ziemi Hiehie a ja ja odbieralem w krotkim rekawie z lotniska po 22

  4. #4

    Domyślnie

    To ja w tym klimacie podeślę dwa filmiki:


    Dla mnie hardcore to mało powiedziane - najgorsze chyba ostatnie na ostatnim filmiku!
    D7(5)0 | F100 | F8/3.5 | S10-20/4.5 | N18-35 | S24-70/2.8 | N50/1.8 | N85/1.8 | N70-300VR | SB800

  5. #5

    Domyślnie

    Bez jaj, w piątek mam małą wycieczkę Embraerem
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  6. #6

    Domyślnie

    eee ten german wings to betka przy tym
    http://www.youtube.com/watch?v=Xsp3j...eature=related

    naprawde niezly fart
    Ostatnio edytowane przez locos ; 13-04-2011 o 17:44

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez locos Zobacz posta
    eee ten german wings to betka przy tym
    To przecież Hamburg, rok czy dwa temu podczas tych wichur.
    O ile pamiętam, ponoć jakaś młoda pilotka robiła to podejście i ponoć ona poderwała maszynę
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Azazel85 Zobacz posta
    To przecież Hamburg, rok czy dwa temu podczas tych wichur.
    O ile pamiętam, ponoć jakaś młoda pilotka robiła to podejście i ponoć ona poderwała maszynę
    I z tego co ja pamietam to tą młodą pilotką była Polka, i ten jej manewr został uznany jako naprawdę wysokiej klasy. Tak mi sie cos pamieta. Potwierdzi ktoś?
    D600

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    mpwt, czyli kolana pod brodą, bo to ciasnawy samolot, życzę żeby nie huśtało.

  10. #10

    Domyślnie

    Wyobraziłem sobie, że jestem w środku, że jestem pasażerem. I po pierwszej próbie lądowania przede mną następna. PORAŻAJĄCE.
    Wolę podróże kolejami. Choćby Indyjskimi. A niech tam: nawet PKP.
    myślę co piszę

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •