Szukaj
Zawsze pisze sie o ekwiwalentach wzgledem FX/full frame/35mm/malej klatki (czy jak ja zwal, a nazw jest wiele), nawet w specyfikacji kompaktow. Wiec te dane bez problemu dostanie.
Narazie jednak wyluzujcie, bo czepiacie sie kazdy kazdego.
Dla laika najważniejsze są megapiksele i krotność zooma![]()
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
A to psikus
i tak pare stron i mnóstwo postów w gwizdeklaik (np.: ja) dalej nie wie o co cho...
![]()
camera obscura i ta i ta...
parę fotek
Skontaktuj się z nami