Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ania [macumba]

  1. #1

    Domyślnie Ania [macumba]

    Pierwszy wiosenny portret żony. Będę wdzięczny za konstruktywne komentarze.

    1.
    D70|18-70|70-300|50/1.8|SB-800|

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    W sumie jacek ma rację, krata mocna, zdjęcie trochę zbyt mocne i ciemne, jak na wiosenny portret, wiosna to lekkość, budzące się życie, zmień teren wyjdź z tych bram, w końcu to w I O S NA
    Moja prywatna strona: http://shox.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SHOX! Zobacz posta
    wiosna to lekkość, budzące się życie, zmień teren wyjdź z tych bram, w końcu to w I O S NA
    Wiosna póki co na termometrze, jak na razie z budzącego się życia zauważyłem w parku parę pąków na gałęziach, więc trochę za mało tej wiosny żeby pokazać
    D70|18-70|70-300|50/1.8|SB-800|

  5. #5

    Domyślnie

    No to jeszcze jedno (nie)stety w podobnym nie wiosennym klimacie

    2
    D70|18-70|70-300|50/1.8|SB-800|

  6. #6

    Domyślnie

    mnie sie 2. podoba .. ale kurcze ta krata faktycznie srednio korzystna...



    noo ale ja sie malo znam
    matka polka pstrykająca i ciągle ucząca

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •