Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Samochodziki RC

  1. #11

    Domyślnie

    To może pokarz co tam namodziłeś.
    FX MIKKA GOTUJE ZDJECIA !
    skinny nigga pretty flacko, niggas rippin that choppers

  2. #12

    Domyślnie

    Co powiecie na to ??
    Nikon D90 + AF-S DX 18-105mm VR

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pewex Zobacz posta
    To może pokarz co tam namodziłeś.
    No i pokarał
    Z6II|FTZII|N10-24|N14-24|N35|N24-70|N105VR|N70-200VRII|TC-14EIII|TC-17EII|SB800|YN-685|YN-460II|YN-622N-TX|YN-622N|YN RF-602|YN RF-603
    Było: D700+MB-D10|D200+MB-D200|

  4. #14

    Domyślnie

    ?? napiszcie coś na temat fotki wyżej dokładnie co jest na - a co na + chyba że takowych "+" niema
    Nikon D90 + AF-S DX 18-105mm VR

  5. #15

    Domyślnie

    Brakuje dynamiki niech galeria fafniaka będzie dla Ciebie inspiracją przez pewien (dłuższy) czas.
    D90

    ...:: blogspot ::...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maclat Zobacz posta
    Brakuje dynamiki niech galeria fafniaka będzie dla Ciebie inspiracją przez pewien (dłuższy) czas.
    No nie tak do końca....
    ja mam ułatwioną sprawę - bawię sie w offroad a nie halowe zawody.
    Ale po pierwsze - staraj sie nauczyć panoramować za autkiem na czasach typu 1/125 do 1/250 na dłuższej lufie
    P drugie wybierz zakręty i w ciasnych kadrach "zaczai" się na fajne akcje i w serii trzaskaj - coś zwykle fajnego zdarzy się
    Po trzecie zobacz co i gdzie dzieje się na torze - ustaw się tam gdzie jest najciekawiej

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •