Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Jeszcze dwa...

  1. #1

    Domyślnie Jeszcze dwa...

    ... kadry latarniowiatraka.


    Robiąc wiosenne porządki w przestrzeniach dyskowych,
    wyłuskałem jeszcze dwa kadry z dobrze znanej miejscówki Stawa Młyny.
    Wydaje mi się, że trochę ich szkoda, aby kurzyły się gdzieś w dyskowych czeluściach .
    Mam nadzieję, że się Wam spodobają .


    *** Zapraszam ***


    1 - Kwadratowo, kolorkowo...







    2 - Amator wieczorową porą...






    *** Dziękuję ***

  2. #2

    Domyślnie

    oba świetne nie wiem co wybrać kwadrat też piękny, w porównaniu do wczesniejszych poziomów nic nie traci

  3. #3
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    A ja dwójkę poprosze w "jedynkowej" tonacji.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    A ja dwójkę poprosze w "jedynkowej" tonacji.
    Nie da rady Panie, nie da rady . Oba kadry dzieli ok. 40 minut.
    Zatem światło jak widać zgoła inne było.
    Pewnie, że coś tam można w obróbce poskrobać, ale ja poszedłem w tym kierunku i tak już pozostanie .

  5. #5

    Domyślnie

    Ech Pawle, permanentnie podnosisz poziom tego działu. Obie fotografie są przepiękne. Gdyby mi ktoś przystawił lufę do skroni, to wybrał bym jedynkę, ale dwójka także kapitalna.



  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    ... Wydaje mi się, że trochę ich szkoda, aby kurzyły się gdzieś w dyskowych czeluściach
    Zdecydowanie.

  7. #7
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Nie da rady Panie, nie da rady . Oba kadry dzieli ok. 40 minut.
    Zatem światło jak widać zgoła inne było.
    Pewnie, że coś tam można w obróbce poskrobać, ale ja poszedłem w tym kierunku i tak już pozostanie .

    No i w ten brutalny sposób, pozbawiłeś mnie Pawle złudzeń co do potęgi postprocesu

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dem Zobacz posta
    Ech Pawle, permanentnie podnosisz poziom tego działu. Obie fotografie są przepiękne. Gdyby mi ktoś przystawił lufę do skroni, to wybrał bym jedynkę, ale dwójka także kapitalna.
    Zgodze sie pelni.

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Czasami jednak warto od czasu do czasu porządkować swoje archiwa, a nuż trafi się jakiś smakowity kąsek co widać na załączonym obrazku
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •