Znalazłem opis pewnej drukarki, nazwano ją tam "kieszonkowym minilabem". Co myślicie o tej ?
Szukaj
Znalazłem opis pewnej drukarki, nazwano ją tam "kieszonkowym minilabem". Co myślicie o tej ?
D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D
chyba nie ten dzial
Ten czy nie ten - odwieczna wada termosublimacji zostaje - CMY, a nie CMYK
pracowałem na podobnej, fajna drukarka, fajna i cena, kosztowała coś koło 8 000 zł ale kolory świetne![]()
D800 || D810
Samyang 14 F2.8 || Sigma 24-35 F2 || Sigma 85 1.4 A || Tamron 70-200 F2.8 G2
https://wedd.photo/
Zasadniczo, to brak kolorantu K nie stanowi większego problemu, tak samo jest np. w procesie mokrym i w obydwu przypadkach uzyskuje się dość wysoką dMax.
Wadą są natomiast spore koszty eksploatacji, ograniczona ilość podłoży, formatów i niezbyt wysoka w porównaniu z drukiem archiwalność, oraz trochę gorsza jakość (szczególnie w B&W jest kiszkowato, podobnie zresztą jak w RA4).
Składa się ją do kupy z CMY
Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 21-02-2011 o 20:44
Bardzo dobra drukarka
- jedna z lepszych na rynku
- mala bo to sie liczy, sterowniki pod nowe systemy
-cena może być tylko hamulcem
jak masz nr vat eu to podeślą ci bez płacenia vat`u
http://www.photomart.co.uk/ProductDe...S80&CatID=34,4
Darek
Skontaktuj się z nami