Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Drukarka termosublimacyjna

    Znalazłem opis pewnej drukarki, nazwano ją tam "kieszonkowym minilabem". Co myślicie o tej ?
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  2. #2

    Domyślnie

    chyba nie ten dzial

  3. #3

    Domyślnie

    Ten czy nie ten - odwieczna wada termosublimacji zostaje - CMY, a nie CMYK

  4. #4

    Domyślnie

    pracowałem na podobnej, fajna drukarka, fajna i cena, kosztowała coś koło 8 000 zł ale kolory świetne
    D800 || D810
    Samyang 14 F2.8 || Sigma 24-35 F2 || Sigma 85 1.4 A || Tamron 70-200 F2.8 G2
    https://wedd.photo/

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Ten czy nie ten - odwieczna wada termosublimacji zostaje - CMY, a nie CMYK
    To w jaki sposob takie drukarki drukuja czernie? Czlowiek sie ciagle dowiaduje nowych rzeczy

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Ten czy nie ten - odwieczna wada termosublimacji zostaje - CMY, a nie CMYK
    Zasadniczo, to brak kolorantu K nie stanowi większego problemu, tak samo jest np. w procesie mokrym i w obydwu przypadkach uzyskuje się dość wysoką dMax.

    Wadą są natomiast spore koszty eksploatacji, ograniczona ilość podłoży, formatów i niezbyt wysoka w porównaniu z drukiem archiwalność, oraz trochę gorsza jakość (szczególnie w B&W jest kiszkowato, podobnie zresztą jak w RA4).

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    To w jaki sposob takie drukarki drukuja czernie? Czlowiek sie ciagle dowiaduje nowych rzeczy
    Składa się ją do kupy z CMY
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 21-02-2011 o 20:44

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jolania Zobacz posta
    Znalazłem opis pewnej drukarki, nazwano ją tam "kieszonkowym minilabem". Co myślicie o tej ?

    Bardzo dobra drukarka
    - jedna z lepszych na rynku
    - mala bo to sie liczy, sterowniki pod nowe systemy
    -cena może być tylko hamulcem

    jak masz nr vat eu to podeślą ci bez płacenia vat`u

    http://www.photomart.co.uk/ProductDe...S80&CatID=34,4

    Darek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •