Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: D-70 soft PL

  1. #11

    Domyślnie

    szymony a jak daleko jest do josoko?
    Sony Alfa 65 Coolpix 4200 + Tachimetr Nikon NPL352

  2. #12

    Talking

    Opcja szukaj = Lodz ...

  3. #13

    Domyślnie

    Z każdego miejsca w Polsce tak samo daleko
    Zapraszam na najbliższe warsztaty w Łodzi.
    Pozdrawiam
    Jarek Piekarski

  4. #14

    Domyślnie

    Hmm,bez urazy,ale co tam tłumaczyć? to bardzo proste menu...
    D2H,D700, SB800, Jupiter 37A 135, PCS ARSAT H 35 F2,8, Nikkor AiS 28 F2,8, Nikkor 80-200 F2,8, Nikkor 24-70 F2,8, Nikkor 55 F1,2, Nikkor 105 2 DC, Sigma 50 F1,4.

  5. #15

    Domyślnie

    A ja mam pytanie: josoko udało ci się "wydłubać" firmware z puchy czy jakimś innym sposobem zmieniasz napisy w menu ? Pytam ponieważ chodzi mi od jakiegoś czasu po głowie kilka popraweczek w D50 tylko, że nie mam pojęcia jak zdobyć firmware do tego modelu. (rozumuję tak: jak już się opanuje zgrywanie i wgrywanie firmware to można przystapić do dalszych eksperymentów i próbować "złamać kod" panów inżynierów z Nikona).

  6. #16

    Domyślnie

    przeciez pl mozna wgrac samemu tak jak firmware 2.0- jakis czas temu nawet ktos z forum mi przeslal polskie firmware

    MYSZ--- bo my kochamy język Polski i chemy go w naszych puszkach...

    Nie zawsze jest tak, że jak ktoś chce coś po Polsku to jest głupi i nie zna innych języków. Ja mam angielski bdb a i tam wgrałem sobie PL i śmigam na PL!!!
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  7. #17
    Oszczędny w słowach Awatar koka
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    163

    Domyślnie

    a po co wam w aparacie pl ?? - kurde przecierz obsługa jest taka intuicyjna i dziecko z podstawówki dało by rade poruszać sie po menu w nikonie - NIKON rulez
    żyj tak, jakby jutro miał się skończyć świat...

  8. #18

    Domyślnie

    koka nie qmam jak to po co ... dlaczego mam miec EN jak moge miec PL ... JESTEM POLAKIEM chce po polskiemu ^^

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez valoos Zobacz posta
    A ja mam pytanie: josoko udało ci się "wydłubać" firmware z puchy czy jakimś innym sposobem zmieniasz napisy w menu ? Pytam ponieważ chodzi mi od jakiegoś czasu po głowie kilka popraweczek w D50 tylko, że nie mam pojęcia jak zdobyć firmware do tego modelu. (rozumuję tak: jak już się opanuje zgrywanie i wgrywanie firmware to można przystapić do dalszych eksperymentów i próbować "złamać kod" panów inżynierów z Nikona).
    Przy D70 z netu ściągniesz ver 2.0.
    Otwierasz zbiór B, póżniej tylko HEX edytor i zmieniasz nazwy z angielskiego na polski.
    Niestety pomyła może drogo kosztować.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  10. #20

    Domyślnie

    z tego co pamietam stare dyskusje - to musi sie zgadzać ilość liter w porównaniu do zastępowanej wersji językowej.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •