Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie d700 + mb-d10 8x paluchy problem

    Witajcie.
    Nan problem z d700 i gripem. W menu aparatu jest ustawione żeby pierwszeństwo miały baterie z gripa lecz mimo to cały czas aparat ciągnie prąd z en-el3e(brak ikonki BP przy baterii, brak 8fps)
    Gdy wyciągnę en-el3e z aparatu, w ogóle się nie włącza.
    Grip działa normalnie(krzyżak, pokrętła, spust i af-on) styki przeczyszczone, baterie naładowane.
    Grip oryginalny nikonowski mb-d10.
    Ktoś ma jakiś pomysł?
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  2. #2

    Domyślnie

    To nie ten dział. Tu liczą paprochy na matówce D7000.

  3. #3

    Domyślnie

    Jakie baterie i czy ustawiles rodzaj baterii w menu aparatu?

  4. #4

    Domyślnie

    bo tam dajesz 8 paluchów a nie 6
    D300s/A MB-D10/T17-50 2.8/N35 1.8/S50 2.8 MACRO/N80-200 2.8/SB 28/S 530ST i to musi wystarczyć

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ramzey Zobacz posta
    Jakie baterie i czy ustawiles rodzaj baterii w menu aparatu?

    w d700 chyba nie ustawia się rodzaju baterii, przynajmniej nie kojarzę takiego czegoś w menu.

    Cytat Zamieszczone przez tunerek Zobacz posta
    bo tam dajesz 8 paluchów a nie 6
    No tak oczywiście że 8 i jest 8 włożonych nie wiem czemu 6 napisałem
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  6. #6

    Domyślnie

    W menu poniżej/powyżej wybierania źródła zasilania (en-el3e vs BP) masz opcje do wyboru rodzaju zasilania w gripie. Ustaw to sobie i zobacz co będzie się działo.
    Jakie akumulatorki?
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szprychu Zobacz posta
    W menu poniżej/powyżej wybierania źródła zasilania (en-el3e vs BP) masz opcje do wyboru rodzaju zasilania w gripie. Ustaw to sobie i zobacz co będzie się działo.
    Jakie akumulatorki?
    Fakt jest, nigdy wcześniej nie zauważyłem
    Aku kodak Ni-MH 2100 mHa
    http://www.pix4online.com/images/kod...A-recharge.jpg takie
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mateo912 Zobacz posta
    w d700 chyba nie ustawia się rodzaju baterii, przynajmniej nie kojarzę takiego czegoś w menu.



    No tak oczywiście że 8 i jest 8 włożonych nie wiem czemu 6 napisałem
    Sprawdź jeszcze raz *d10 w shooting/display menu. Jak nie ma to albo ukradli albo to nie d700

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mateo912 Zobacz posta
    Fakt jest, nigdy wcześniej nie zauważyłem
    Aku kodak Ni-MH 2100 mHa
    http://www.pix4online.com/images/kod...A-recharge.jpg takie
    działa? jak już coś mAh nie mHa
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ramzey Zobacz posta
    Sprawdź jeszcze raz *d10 w shooting/display menu. Jak nie ma to albo ukradli albo to nie d700
    Już znalazłem jak napisałem wyżej ale po przestawieniu na ni-mh naal nic się nie zmieniło (brak BP, nie działa o wyjęciu aku z aparatu)

    Tak oczywiście że mAh
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •