Witajcie.
Nan problem z d700 i gripem. W menu aparatu jest ustawione żeby pierwszeństwo miały baterie z gripa lecz mimo to cały czas aparat ciągnie prąd z en-el3e(brak ikonki BP przy baterii, brak 8fps)
Gdy wyciągnę en-el3e z aparatu, w ogóle się nie włącza.
Grip działa normalnie(krzyżak, pokrętła, spust i af-on) styki przeczyszczone, baterie naładowane.
Grip oryginalny nikonowski mb-d10.
Ktoś ma jakiś pomysł?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami