Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Poranne drzewa

  1. #1

    Domyślnie Poranne drzewa

    Dwa zdjęcia zrobione jedno po drugim, jednak nadałem im różne kolory. Zrobiłem tak ponieważ tak mi pasowało do tych kadrów .

    1. Pion.

    2. Poziom

  2. #2

    Domyślnie

    Ale jezeli te zdjecia maja stanowic jakis rodzaj zestawu, to jest to troche bez sensu.
    Najlepiej byłoby zrobic dodatkowo w seledynach kadr z pierwszego zdjecia i zestawic z oryginalnym.

    I oba przyciąc do kwadratu.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechupe Zobacz posta
    Ale jezeli te zdjecia maja stanowic jakis rodzaj zestawu, to jest to troche bez sensu.
    Najlepiej byłoby zrobic dodatkowo w seledynach kadr z pierwszego zdjecia i zestawic z oryginalnym.

    I oba przyciąc do kwadratu.
    Nie myślałem o nich jako o zestawie. To raczej dwa niezależne sposoby pokazania tych samych drzew. Do kadru pionowego bardziej pasowało mi intensywne niebo, poziome jest kolorystycznie znacznie bliższe rzeczywistości.

    Jeśli chodzi o kwadrat, to korciło mnie w przypadku 1, ale wtedy horyzont wychodził mi nie tu gdzie powinien. Gdybym pomyślał o tym robiąc zdjęcie, to zrobił bym je z niższej perspektywy, teraz już za późno .

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Jeśli chodzi o kwadrat, to korciło mnie w przypadku 1, ale wtedy horyzont wychodził mi nie tu gdzie powinien. Gdybym pomyślał o tym robiąc zdjęcie, to zrobił bym je z niższej perspektywy, teraz już za późno .
    Nie przesadzajmy. W końcu za horyzont w połowie kadru do wiezienie sie jeszcze nie idzie. Czasami zaś trzeba wybierać pomiędzy złem mniejszym a większym. Jak w polityce
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  5. #5

    Domyślnie

    O horyzoncie napisał już lechupe ale dla mnie nie potrzebnie zaszalałeś z tą kolorystyką, chętnie zobaczyłbym 2-kę w "normalnych" kolorach

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacekz40 Zobacz posta
    O horyzoncie napisał już lechupe ale dla mnie nie potrzebnie zaszalałeś z tą kolorystyką, chętnie zobaczyłbym 2-kę w "normalnych" kolorach
    Pisząc o kolorach chyba myślałeś o 1???

    Dzisiaj wieczorem siądę jeszcze raz do tego zdjęcia i zobaczę czy przekonam się do wersji "light".
    Aczkolwiek już patrząc przez wizjer myślałem że podkręcę kolory i trudno mi będzie zmienić nastawienie do kolorystyki tego zdjęcia .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •