Szukaj
Ale jezeli te zdjecia maja stanowic jakis rodzaj zestawu, to jest to troche bez sensu.
Najlepiej byłoby zrobic dodatkowo w seledynach kadr z pierwszego zdjecia i zestawic z oryginalnym.
I oba przyciąc do kwadratu.
I'm not always right, but I'm never wrong...
Nie myślałem o nich jako o zestawie. To raczej dwa niezależne sposoby pokazania tych samych drzew. Do kadru pionowego bardziej pasowało mi intensywne niebo, poziome jest kolorystycznie znacznie bliższe rzeczywistości.
Jeśli chodzi o kwadrat, to korciło mnie w przypadku 1, ale wtedy horyzont wychodził mi nie tu gdzie powinien. Gdybym pomyślał o tym robiąc zdjęcie, to zrobił bym je z niższej perspektywy, teraz już za późno.
O horyzoncie napisał już lechupe ale dla mnie nie potrzebnie zaszalałeś z tą kolorystyką, chętnie zobaczyłbym 2-kę w "normalnych" kolorach![]()
Skontaktuj się z nami