Szukaj
moze jeszcze da sie kupic , szukajcie![]()
Witam wszystkich. Jestem tu nowy i to mój pierwszy post ale śledzę niektóre tematy już od jakiegoś czasu.
Mam zamiar kupić lustrzankę gdyż chcę aby moje zdjęcia z wakacyjnych wojaży były lepsze niż te dotychczasowe. Zaznaczam, że jestem całkowitym amatorem i raczej nigdy nie będę zajmował się fotografią zawodowo. Myślałem o zakupie Nikona d90 ale raczej mnie na niego nie stać i dlatego zastanawiam się nad d5000. Od jutra w MM ma się pojawić w zestawie z dwoma obiektywami 18-55 i 55-200 za 2580zł. Czy będzie to dla mnie dobre rozwiązanie czy może wybrać bardziej uniwersalny obiektyw 18-105? Proszę fachowców o poradę?
będzie też w promocji D3100+18-105VR za 2370
D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;
ja bym wybrał taki zestaw.bD3100+18-105VR
Jeśli nie ma bezwzględnego ciśnienia na Nikona, to może warto zastanowić się nad czymś takim: Pentax K-x + ob. 18-55mm + 50-200mm, za mniej niż 2200 lub poczekać na nowego Canona 1100D?
D300 + N 18-55mm VR + N 35/1.8 G + S 18-200 DC OS HSM + H MC 44m-4 58/2 + N SB-700 + N Di466
Ostatnio edytowane przez ad2122 ; 11-02-2011 o 00:03
D300 + N 18-55mm VR + N 35/1.8 G + S 18-200 DC OS HSM + H MC 44m-4 58/2 + N SB-700 + N Di466
Jednak bardziej przychylny byłbym ku produktom firmy Nikon. W książki jak najbardziej zainwestuję bo będą mi niezbędne natomiast nadal nie wiem jaki mam kupić zestaw? Czyli mam rozumieć, że na początek dla mnie lepszy będzie obiektyw 18-105 niż np. dwa 18-55 i 55-200?
Skontaktuj się z nami