Close

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 102

Wątek: d5000 vs d90

  1. #91
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tot1977 Zobacz posta
    Nie no nie wytrzymam. ....(.
    no zgadzam się w pełni, po prostu gość wie, że nie wszyscy potrafią korzystać dobrze z serwisu.....
    .

  2. #92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matys Zobacz posta
    poddaje tylko ocenie...

    A przyznajcie się który kupił i co z tego wyszło....
    Jak widać po negatywach że chetni wpłacali kasiore
    D90, [s]N 35 1.8, N 50 1.8, N 18-105, Metz 50

  3. #93
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Szkocja/W-wa
    Posty
    17

    Domyślnie

    moze jeszcze da sie kupic , szukajcie

  4. #94

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Jestem tu nowy i to mój pierwszy post ale śledzę niektóre tematy już od jakiegoś czasu.
    Mam zamiar kupić lustrzankę gdyż chcę aby moje zdjęcia z wakacyjnych wojaży były lepsze niż te dotychczasowe. Zaznaczam, że jestem całkowitym amatorem i raczej nigdy nie będę zajmował się fotografią zawodowo. Myślałem o zakupie Nikona d90 ale raczej mnie na niego nie stać i dlatego zastanawiam się nad d5000. Od jutra w MM ma się pojawić w zestawie z dwoma obiektywami 18-55 i 55-200 za 2580zł. Czy będzie to dla mnie dobre rozwiązanie czy może wybrać bardziej uniwersalny obiektyw 18-105? Proszę fachowców o poradę?

  5. #95

    Domyślnie

    będzie też w promocji D3100+18-105VR za 2370
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  6. #96

    Domyślnie

    bD3100+18-105VR
    ja bym wybrał taki zestaw.
    Jeśli nie ma bezwzględnego ciśnienia na Nikona, to może warto zastanowić się nad czymś takim: Pentax K-x + ob. 18-55mm + 50-200mm, za mniej niż 2200 lub poczekać na nowego Canona 1100D?
    D300 + N 18-55mm VR + N 35/1.8 G + S 18-200 DC OS HSM + H MC 44m-4 58/2 + N SB-700 + N Di466

  7. #97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ad2122 Zobacz posta
    ja bym wybrał taki zestaw.
    Jeśli nie ma bezwzględnego ciśnienia na Nikona, to może warto zastanowić się nad czymś takim: Pentax K-x + ob. 18-55mm + 50-200mm, za mniej niż 2200 lub poczekać na nowego Canona 1100D?
    Lub naprawde dobry compact i dwie ksiązki o fotografii? Być może to lepszy sposób na dobre zdjęcia z wojaży?
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

  8. #98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JacekCz Zobacz posta
    Lub naprawde dobry compact i dwie ksiązki o fotografii? Być może to lepszy sposób na dobre zdjęcia z wojaży?
    książki już mam, a i dobry kompakt w szufladzie się znajdzie

    Ps. A do zestawu dorzuciłbym jeszcze nissina Di622 MKII, tak aby te fotki były jeszcze lepsiejsze
    Ostatnio edytowane przez ad2122 ; 11-02-2011 o 00:03
    D300 + N 18-55mm VR + N 35/1.8 G + S 18-200 DC OS HSM + H MC 44m-4 58/2 + N SB-700 + N Di466

  9. #99

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ad2122 Zobacz posta
    książki już mam,
    Mam na myśli liczne obietnice (marketingowcy nam i sami sobie), że lustro równa się lepsze zdjęcia)
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

  10. #100

    Domyślnie

    Jednak bardziej przychylny byłbym ku produktom firmy Nikon. W książki jak najbardziej zainwestuję bo będą mi niezbędne natomiast nadal nie wiem jaki mam kupić zestaw? Czyli mam rozumieć, że na początek dla mnie lepszy będzie obiektyw 18-105 niż np. dwa 18-55 i 55-200?

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •