Szukaj
No ta reklama powyżej to już przesada... ja nie wytrzymałem
wyobraziłem sobie taką sytuację, cała telewizja przesiąknięta na wszystkie strony reklamami... wiadomości: "groźny wypadek na trasie xxx, zderzyło się 5 samochodów w tym nowe volvo s60 z aktywnym systemem oświetlenia i klimatyzacją 16-sferową"![]()
obecnie informacje na temat aut kończą się na podaniu marki i czy był osobowy, dostawczy itd.
ale coś mi podpowiada że to sie może niedługo zmienić na coś podchodzącego pod wersję powyżej ...
D300 | D80 | S17-35/2.8 | N24-70/2.8 | S70-200/2.8 | SB800 | itd
A mnie się podoba /od czasu 4.40/....
Tutaj jest... podpis
Ostatnio edytowane przez mpwt ; 10-02-2011 o 11:51
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
Ilośc reklam w filmach itd rośnie w dość szybkim tempie. Oczywiście to Twój wybór czy oglądasz filmy z takimi reklamami czy bez. Jednak co zrobisz kiedy nie będzie już filmów bez reklam? Mała regulacja prawna może sprawić że w przyszłości będziesz wciąż mógł wybierać między filmami z reklamami i bez reklam
D300 | D80 | S17-35/2.8 | N24-70/2.8 | S70-200/2.8 | SB800 | itd
Masz rację.
Co z tego jednak kiedy unia staje się powoli państwem socjalistycznym. Wszystko ujednolicone i sterowane odgórnie.
Już to przerabiałem...
Jednak takie pozbywanie się reklam mają i za oceanem ale robią tam trochę inaczej
Może Bondowi powycinać bądź pozakrywać loga i znaczki firmowe?
Edyta:
Geryon, uważasz, że dadzą Ci wybór?
Zapomnij.
Ostatnio edytowane przez woytec60 ; 10-02-2011 o 12:01
pozdrawiam, Wojtek
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
proponuję skupić się na prostych sprawach - poziom dźwięku w reklamie, zakaz używania dźwięku telefonu komórkowego z tym poziomem dźwięku to walczą ale efektów nie widać (uprasza się o nie wypisywanie że to nie jest poziom dżwięku a jedynie jego niektórych składowych naprawdę mam to w nosie)
Jestem szumofobem. S50F1.4A
Jak film jest slaby, to mu zadna ilosc reklam nie pomoze... a jak jest dobry, to nie jest potrzebna...
Temat pewnie i tak zaraz poleci w kosz, jak kazdy o polityce, ale widze, ze cyrk na Wiejskiej pelna para pracuje na ten przydomek i nie zawodzi widowni.
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
Skontaktuj się z nami