Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 59
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    A taką reklamę byś wytrzymał (pomijam już serial)?



    pojechali po bandzie na całego xD
    w takich przypadkach dobrze napisana ustawa ma sens.

    w przypadku filmów typu przywołany 007 to już chyba przesada by była...
    D300 | D80 | S17-35/2.8 | N24-70/2.8 | S70-200/2.8 | SB800 | itd

  2. #12

    Domyślnie

    No ta reklama powyżej to już przesada... ja nie wytrzymałem

    wyobraziłem sobie taką sytuację, cała telewizja przesiąknięta na wszystkie strony reklamami... wiadomości: "groźny wypadek na trasie xxx, zderzyło się 5 samochodów w tym nowe volvo s60 z aktywnym systemem oświetlenia i klimatyzacją 16-sferową"

  3. #13

    Domyślnie

    obecnie informacje na temat aut kończą się na podaniu marki i czy był osobowy, dostawczy itd.
    ale coś mi podpowiada że to sie może niedługo zmienić na coś podchodzącego pod wersję powyżej ...
    D300 | D80 | S17-35/2.8 | N24-70/2.8 | S70-200/2.8 | SB800 | itd

  4. #14

    Domyślnie

    A mnie się podoba /od czasu 4.40/....
    Tutaj jest... podpis

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez geryon Zobacz posta
    pojechali po bandzie na całego xD
    w takich przypadkach dobrze napisana ustawa ma sens.
    Moje zdanie jest takie, że taka ustawa to totalny bezsens. Czy chcę oglądać filmy z reklamami czy nie powinno zależeć tylko i wyłącznie ode mnie.

    Ale ludzie wolą nie myśleć i myślą, że urzędnicy lepiej za nich pomyślą.

    Ja dziękuję za taki system.
    Ostatnio edytowane przez mpwt ; 10-02-2011 o 11:51
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Moje zdanie jest takie, że taka ustawa to totalny bezsens. Czy chcę oglądać filmy z reklamami czy nie powinno zależeć tylko i wyłącznie ode mnie.

    Ale ludzie wolą nie myśleć i myślą, że urzędnicy lepiej za nich pomyślą.

    Ja dziękuję za taki system.
    Ilośc reklam w filmach itd rośnie w dość szybkim tempie. Oczywiście to Twój wybór czy oglądasz filmy z takimi reklamami czy bez. Jednak co zrobisz kiedy nie będzie już filmów bez reklam? Mała regulacja prawna może sprawić że w przyszłości będziesz wciąż mógł wybierać między filmami z reklamami i bez reklam
    D300 | D80 | S17-35/2.8 | N24-70/2.8 | S70-200/2.8 | SB800 | itd

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Moje zdanie jest takie, że taka ustawa to totalny bezsens. Czy chcę oglądać filmy z reklamami czy nie powinno zależeć tylko i wyłącznie ode mnie.

    Ale ludzie wolą nie myśleć i myślą, że urzędnicy lepiej za nich pomyślą.

    Ja dziękuję za taki system.
    Masz rację.
    Co z tego jednak kiedy unia staje się powoli państwem socjalistycznym. Wszystko ujednolicone i sterowane odgórnie.
    Już to przerabiałem...

    Jednak takie pozbywanie się reklam mają i za oceanem ale robią tam trochę inaczej



    Może Bondowi powycinać bądź pozakrywać loga i znaczki firmowe?

    Edyta:

    Geryon, uważasz, że dadzą Ci wybór?
    Zapomnij.
    Ostatnio edytowane przez woytec60 ; 10-02-2011 o 12:01
    pozdrawiam, Wojtek

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez geryon Zobacz posta
    Jednak co zrobisz kiedy nie będzie już filmów bez reklam?
    Jak ludzie nie będą oglądali filmów z reklamami to reklam nie będzie.

    A w tej chwili mamy łatwy dostęp do starych dobrych filmów bez reklam. W większości znacznie lepszych od dzisiejszych produkcji

    Czekam, kiedy wejdzie ustawa (lub dyrektywa) od każdego przejawu głupoty...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  9. #19

    Domyślnie

    proponuję skupić się na prostych sprawach - poziom dźwięku w reklamie, zakaz używania dźwięku telefonu komórkowego z tym poziomem dźwięku to walczą ale efektów nie widać (uprasza się o nie wypisywanie że to nie jest poziom dżwięku a jedynie jego niektórych składowych naprawdę mam to w nosie)
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  10. #20

    Domyślnie

    Jak film jest slaby, to mu zadna ilosc reklam nie pomoze... a jak jest dobry, to nie jest potrzebna...

    Temat pewnie i tak zaraz poleci w kosz, jak kazdy o polityce, ale widze, ze cyrk na Wiejskiej pelna para pracuje na ten przydomek i nie zawodzi widowni.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •