Dla zobrazowania jak moga wygladać "oficjalne" sample:
http://www2.olympus.pl/consumer/7116.htm
W realu tak pięknie już nie jest.
Szukaj
Dla zobrazowania jak moga wygladać "oficjalne" sample:
http://www2.olympus.pl/consumer/7116.htm
W realu tak pięknie już nie jest.
Pozdrawiam:
Andrzej
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
To: http://www.sigma-sd14.com/sample-pho...d14-sn-003.jpg
Bardzo ładne, szczegółowe cienie.
No może i sprytnie pokazane, bo głebszych czerni tam nie ma.
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
Jak na ipg wprost z aparatu to coś pięknego, toż to 5D przy tym to popizdułka... Ostrość obrazu jest jebitna, interpolować to można że ho ho. Aż strach pomyśleć jak by można było do tego 12-24 podpiąć…, skoro z tymi sigmami tak tańczy…
Pozdrawiam Marcin
"Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon"
"Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."
Co do sampli to różnie bywa... Ja po premierze D200 dostałem od NP folder, w którym była fota z tego aparatu naświetlona na labie Frontier. Jak ją zobaczyłem, to załamałem się i nawet nie próbowałem myśleć o nim jako o aparacie dla siebie. Dopiero po obejrzeniu fotek na tym forum zdecydowałem się na zakup. Wniosek - powinni Wam, czyli Nam, forumowiczom dawać beta wersje aparatów do testowania w zamian za wykorzystanie tych zdjęć w swoich materiałach promocyjnychJeśli zgodzą się na ten pomysł, to pamiętajcie, że już stoję w kolejce
![]()
Ja się tylko zastanawiam czemu oni nie zrobią tego aparatu z mocowaniami C i N. Być może jest to zbyt trudne bez znajomości pełnej specyfikacji bagnetu ale skoro obiektywy mogą?
Pozdrawiam
Marcin
Odpowiedź jest prosta - Sigma nie chciała tracić dochodów ze sprzedaży obiektywów. Na pewno potrafi zrobić korpus ze stosownym mocowaniem - vide Kodak DCS Pro/c zrobiony na korpusie SD10 z bagnetem EF.
Ciekawe, co bardziej się opłaca. Raczej sprzedaż obiektywów.
Do jednego body trzeba kupić minimum 3 szkła.
Skontaktuj się z nami