Pojawiły sie pierwsze sample z SD14...
http://www.sigma-sd14.com/sample-photo/index.html
Pozdrawiam
Maciej
Szukaj
Pojawiły sie pierwsze sample z SD14...
http://www.sigma-sd14.com/sample-photo/index.html
Pozdrawiam
Maciej
Fajne-ostro i kolory ok. Największe wrażenie robi na mnie mnogość detali- może
to złudne, ale mam wrażenie, że widać full szczegółów.
Na zdjeciu z panną młodą widać możliwości matrycy w kwestii rozpiętości tonalnej.
No cóż, wyraźnie widać że jednego na pewno jej brakuje - bagnetu F...
Coś nie widzę wysokich iso?
Najwięcej pokazali 400?
Znikome aberacje, piekne przejscia tonalne.
Jakbym na wraże 5D patrzył
Szkoda, ze to będzie kolejna niszowa pucha bo obrazuje pięknie.
Co trzy warstwy to nie jedna![]()
Czy na focie
http://www.sigma-sd14.com/sample-pho...d14-sl-002.jpg
kwiat nie wydaje się Wam wycięty z tła?... Jeśli tak to byłyby to dość dziwne przyklady "fotografii"...
Pozdrawiam
Maciej
Ostatnio edytowane przez Maciej G ; 16-02-2007 o 19:42
To pewnie za sprawą oswietlenia z kontry- jest ok.
Ale ogólnie dynamika kolorów robi wrażenie i szczegóły.
W kwestii oświetlenia do znawców.
W kroplach róży widać odbite 2 beauty dishe czy garnki na lampach, czy
może to coś innego?
Jutro kupię tulipana. Najpierw potraktuje go delikatnie olejkiem ze zraszacza, a
póżniej rozpyloną wodą![]()
A pamietacie "sample" D200 sprzed jego premiery?
Pozdrawiam:
Andrzej
Obraz z Sigmy SD10 jest lepszy od D70.
Analogicznie SD14 kontra D80- D200.
A gdzie widzialeś zdjecia z SD14, bo chyba nie piszesz o reklamówkach Sigmy?
Pozdrawiam:
Andrzej
No OK. Lubię się podgrzać bo postęp w obrazowaniu służy nam wszystkim
Ale przecież pisze: SIGMA SD14 SAMPLE IMAGE GALLERY
![]()
Skontaktuj się z nami