Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46

Wątek: Statyw

  1. #31

    Domyślnie

    proponuję slik 330dx
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  2. #32

    Domyślnie

    a co z tym do którego dałem link... mógłby mi ktoś wymienić jego najwieksze wady i ewentualne zalety?

  3. #33

    Domyślnie

    bałbym się na nim telefon położyć, a co dopiero sprzęt za kilka tysięcy..
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Borkowski Zobacz posta
    bałbym się na nim telefon położyć, a co dopiero sprzęt za kilka tysięcy..
    heheh i to mi wystarczy żeby z niego zrezygnować :P. Ten który polecasz znalazłem za 169 zł. Wydałem juz tyle to i to jakoś przezyje

  5. #35

    Domyślnie

    ale pamiętaj zeby kupić razem z głowicą a nei same nogi xd
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  6. #36

    Domyślnie Można się podpiąć? Streszczę się..

    szukam statywu:
    - lżejszego niż mam (velbon DF40 - waga 1,2 kg),
    - najlepiej z hakiem do podwieszenia obciążnika,
    - z motylkiem w gorącej stopce (mam coś co trzeba wkręcać w aparat i dokręcać co chwila bo się luzuje i bez bilonu lub śrubokręta lepiej nie wychodzić.. ),
    - żeby uniósł D90 powiedzmy z 70-300, w sumie udźwig 5 kg będzie wystarczający.
    - miał wysokość do 150-160.
    - mieścił się w kwocie - do 400 zł.
    Ktoś coś poradzi? Z góry dziękuję.

  7. #37

    Domyślnie

    nim ktoś zacznie się czepiać mojego posta:idzie o motylka nie w gorącej stopce, a szybko-złączce- w każdym razie wiadomo o co idzie..

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gamegirl Zobacz posta
    szukam statywu:
    - lżejszego niż mam (velbon DF40 - waga 1,2 kg),
    - najlepiej z hakiem do podwieszenia obciążnika,
    - z motylkiem w gorącej stopce (mam coś co trzeba wkręcać w aparat i dokręcać co chwila bo się luzuje i bez bilonu lub śrubokręta lepiej nie wychodzić.. ),
    - żeby uniósł D90 powiedzmy z 70-300, w sumie udźwig 5 kg będzie wystarczający.
    - miał wysokość do 150-160.
    - mieścił się w kwocie - do 400 zł.
    Ktoś coś poradzi? Z góry dziękuję.
    Jakbyś przy okazji Świętego Graala znalazła to daj znać
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adolfik9501 Zobacz posta
    Jakbyś przy okazji Świętego Graala znalazła to daj znać
    rozumiem,że ta wypowiedź ma coś wnosić prócz uszczypliwości? Bo ja nie odkryłam co. Jeśli uważasz,że taki statyw nie istnieje to napisz wprost. Gdyby znalezienie statywu o tych cechach było proste nie prosiłabym o pomoc.

  10. #40

    Domyślnie

    Ktoś kiedyś podzielił statywy na dwa rodzaje: lekkie i dobre. O tych pierwszych pisał nie będę, a te drugie muszą swoje kosztować i ważyć, nie ma się co czarować.
    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •