proponuję slik 330dx
Szukaj
proponuję slik 330dx
x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
www.ma-foto.pl
a co z tym do którego dałem link... mógłby mi ktoś wymienić jego najwieksze wady i ewentualne zalety?
bałbym się na nim telefon położyć, a co dopiero sprzęt za kilka tysięcy..
x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
www.ma-foto.pl
ale pamiętaj zeby kupić razem z głowicą a nei same nogi xd
x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
www.ma-foto.pl
szukam statywu:
- lżejszego niż mam (velbon DF40 - waga 1,2 kg),
- najlepiej z hakiem do podwieszenia obciążnika,
- z motylkiem w gorącej stopce (mam coś co trzeba wkręcać w aparat i dokręcać co chwila bo się luzuje i bez bilonu lub śrubokręta lepiej nie wychodzić..),
- żeby uniósł D90 powiedzmy z 70-300, w sumie udźwig 5 kg będzie wystarczający.
- miał wysokość do 150-160.
- mieścił się w kwocie - do 400 zł.
Ktoś coś poradzi? Z góry dziękuję.
nim ktoś zacznie się czepiać mojego posta:idzie o motylka nie w gorącej stopce, a szybko-złączce- w każdym razie wiadomo o co idzie..
Ktoś kiedyś podzielił statywy na dwa rodzaje: lekkie i dobre. O tych pierwszych pisał nie będę, a te drugie muszą swoje kosztować i ważyć, nie ma się co czarować.
prawie wszystko o microstockach
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami