Witamy Wyspiarza. Mocne wejście.
Szukaj
Witamy Wyspiarza. Mocne wejście.
Niestety przez tą właśnie pogodę którą uwieczniłem na zdjęciach muszę czekać do stycznia na sigme 10-20 która nie może dotrzeć do mnie z PolskaNa pocieszenie chyba kupię sobie sigme 70-300 za bony z pracy które dostałem na święta
![]()
Ladne kadry. Ciapki mi sie natomiast nie widza.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
ciężki śnieg, ciężka woda
ciasne kombinezony i maski
co to jest???
powrót do przyszłości?
naprawdę ładne
![]()
Interesujące, nie sztampowe![]()
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Skontaktuj się z nami