Witam wszystkich
Pilna sprawa, dostałem polecenie żeby wybrać aparacik kompaktowy, który będzie używany do celów służbowych. Jestem strażakiem i aparat ma być wykorzystywany do robienia zdjęć w czasie wyjazdów do akcji, zdarzeń itp. Ponieważ sprzęt będzie używało wiele różnych osób często nie mających żadnego doświadczenia z fotografią sprzęt musi być naprawdę typu - naciśnij i masz zdjęcie. Niestety dochodzą jeszcze wymagania związane z częstymi wyjazdami nocnymi no i oczywiście koszty. Komendant przeznaczył na zakup ok. 700 zł.
Przeglądałem oferty i mam kilka typów niestety z żadnym nie miałem styczności. Może ktoś ma jakieś doświadczenia i coś podpowie.
Moje typy:
1. Fuji S 1800 lub S2500
2. Canon Sx 120/130
3. Olympus Sp 600
4. Nikon L110
Kolejność przypadkowa.
Ktoś robił foty lub ma coś z tego sprzętu - proszę o opinie.
Pozdr
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami