Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Wątek: nowa poczta

  1. #1

    Domyślnie nowa poczta

    jakiego dostawce darmowej poczty polecanie ?
    nie chodzi mi o znane i popularne (wp, gmail, onet, itp), tylko o mniej znane, mniej korporacyjne, a przyzwoite

    próbowałem gmx.com - fajna skrzynka, działa super i duże możliwości ale się zezłościłem jak pewnego razu moje konto zostało zablokowane, pisałem w tej sprawie do adminów, nawet nic nie odpowiedzieli, znalazłem w sieci opisy większej ilości podobnych przypadków, wiec gm.com nie polecam

  2. #2

    Domyślnie

    Ale po co coś innego?
    każdy mniej znany będzie oferował mniej niż te TOPowe.
    Ja mam w wp i nie narzekam zwłaszcza jak mam teraz nieograniczoną pojemność.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mam gmaila od lat, śmiga pod Thunderbirdem łącznie z innymi kontami i jest git
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  4. #4

    Domyślnie

    Gmail, do tego gmail notifier, ew. thunderbird jak potrzeba. Ja też nie miewam problemów

  5. #5

    Domyślnie

    po co mi inny ? z ciekawości może czai się za rogiem coś ciekawego czego tłumy jeszcze nie odkryły


    a, panowie po co polecają gmail, jak prosiłem żeby nie polecać ?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chaos Zobacz posta
    po co mi inny ? z ciekawości może czai się za rogiem coś ciekawego czego tłumy jeszcze nie odkryły


    a, panowie po co polecają gmail, jak prosiłem żeby nie polecać ?
    A racja, przepraszam. Może golab pro?

  7. #7

    Domyślnie

    Może powiedz czego oczekujesz... Bo takie polecanie dla samego polecania jakoś niewiele wnosi.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał Jędrak Zobacz posta
    Może powiedz czego oczekujesz... Bo takie polecanie dla samego polecania jakoś niewiele wnosi.
    żeby było szybko, prosto, bez wodotrysków i łatwo do zapamiętania

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chaos Zobacz posta
    żeby było szybko, prosto, bez wodotrysków i łatwo do zapamiętania
    gmail ?
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eskimos Zobacz posta
    gmail ?
    Epic WIN

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •