Witam,
Ostatnio rozważam zakup dłuższego obiektywu do d40, lecz zaczyna mi po głowie chodzić myśl żeby kupić aparat który ma więcej pól autofocusa.
Czytając różne porównania sprzętu trafiłem na informację o Sony Alpha SLT-A55V.
Pytanie co o tym sądzicie aparacie i czy wart jest tych pieniędzy?
Pozdrawiam
Przemo
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami