Wiem, że nie powala jakoś tematyką, ale jak to mówią "liść jaki jest każdy widzi" - niemniej podoba mi się kolorystyka tego zdjęcia więc postanowiłem pokazaćJak ktoś chce zobaczyć jeszcze 2 inne to zapraszam na bloga - link w stopce
Szukaj
Wiem, że nie powala jakoś tematyką, ale jak to mówią "liść jaki jest każdy widzi" - niemniej podoba mi się kolorystyka tego zdjęcia więc postanowiłem pokazaćJak ktoś chce zobaczyć jeszcze 2 inne to zapraszam na bloga - link w stopce
Dawniej system N - obecnie L(M) + F
Faktycznie kolorystyka jest świetna. GO też niczego sobie![]()
D300+MB-D10| N18-55 | 35/1.8 | 50/1.8 | SY85/1.4 | SB-900 | Flipside 400 | MF 055XPROB | 2x YN 560 | RF-602 | F&V |
w tle siatka ogrodzenia? listek, jak listek, kolorowy![]()
Kolorystyka ładna,listek w dobrej GO,siatke naprawde fajnie rozmazało podoba mi sie to zdiecie.Na blogu to trzecie mniej ciekawe ale dwa sa super.
Ostatnio edytowane przez U-CUT ; 16-11-2010 o 03:47 Powód: sietke-siatke
out of the body
OM10+S28-70
Skontaktuj się z nami