Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Jesienny listek

  1. #1

    Domyślnie Jesienny listek

    Wiem, że nie powala jakoś tematyką, ale jak to mówią "liść jaki jest każdy widzi" - niemniej podoba mi się kolorystyka tego zdjęcia więc postanowiłem pokazać Jak ktoś chce zobaczyć jeszcze 2 inne to zapraszam na bloga - link w stopce

    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  2. #2

    Domyślnie

    Faktycznie kolorystyka jest świetna. GO też niczego sobie
    D300+MB-D10| N18-55 | 35/1.8 | 50/1.8 | SY85/1.4 | SB-900 | Flipside 400 | MF 055XPROB | 2x YN 560 | RF-602 | F&V |

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie się podoba

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    w tle siatka ogrodzenia? listek, jak listek, kolorowy

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ruppel Zobacz posta
    w tle siatka ogrodzenia? listek, jak listek, kolorowy
    Tak - siatka jak na stosunkowo niewielką odległość to całkiem nieźle wyszła
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  7. #7

    Domyślnie

    Kolorystyka ładna,listek w dobrej GO,siatke naprawde fajnie rozmazało podoba mi sie to zdiecie.Na blogu to trzecie mniej ciekawe ale dwa sa super.
    Ostatnio edytowane przez U-CUT ; 16-11-2010 o 03:47 Powód: sietke-siatke
    out of the body
    OM10+S28-70

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •