Szukaj
Ładnie, czysto, z dobrym światłem i w dobrych kolorkach![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Ładne kolorki, kadry ciekawe.
Jedynka bardziej do mnie gada, a to za sprawą bardziej czytelnego, klarownego kadru.
Obie bdb technicznieLadna kolorystyka...
Kadrowo zdecydowanie lepsza mz nr........................ 1![]()
Ładne i kolorowe![]()
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
.... do mnie też..... trochę bym tego czerwonego zdjął z trawy, ....no ale to Ty tam byłeś
![]()
1. Ładnie podkręcony czerwony kanał![]()
Oba bardzo sympatyczne polne kadry, z kapci nie wyrywa - no ale przeca od tego są foty w My w plenerze![]()
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Skontaktuj się z nami