Witam.
Taki jeden prosty obrazek. Może się komuś spodoba.
Szukaj
Witam.
Taki jeden prosty obrazek. Może się komuś spodoba.
D60 + S10-20, T55-200, 18-55 VR, Nissin Di622, kilka szkieł M42
Prosto,czysto ,ładnie...podoba się...![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
ostatni sporo tego na forum, ale i to zdjęcie jest ok. fajnie światełko zaświeciło.
Prosto, czysto i klarownie.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
kolor drzew piękny, całość również się podoba.
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
podoba sie, dol wyglada jak latajacy dywan - bardzo fajnie
Pozdrawiam A.
Dzięki za odwiedziny i komentarze![]()
D60 + S10-20, T55-200, 18-55 VR, Nissin Di622, kilka szkieł M42
Skontaktuj się z nami