Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46
  1. #1

    Domyślnie pomocy -- plecak

    potrzebuję plecaka na sprzet bo torba na dłuższe spacery mnie wykańcza ale nie mam pojecia jak sie za to zabrać. mam d90 + 16-85 +50 + jupiter 37a, i w planach lampa. problem zaczyna się tu że chciałbym mieć miejsce na sprzęt i dodatkowow na troche ciuchów lub coś nie fotograficznego i zeby plecak ten miał normalne szelki.

  2. #2

    Domyślnie

    moze fastpack 200, sam się do niego przymierzam, jak sprzedam grip to kupię i się wypowiem
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Polecam vanguarda up rise 45, 46 lub większego: 48. Najtańszy nie jest, ale można przeżyć

  4. #4

    Domyślnie

    mam Fastpacka 250 - jestem bardzo zadowolony. sprawdził sie nawet w Afryce
    Nie chodzi o to, na co się patrzy, ale co się widzi - H.D. Thoreau

  5. #5

    Domyślnie

    Plecaki KATA sa rewelacyjne. nie do zadarcia.
    http://www.kata-bags.com/index.asp?UP1=OK

  6. #6

    Domyślnie

    Lowepro 400AW - polecam, cena ok 380-400zl, pojemny plecak i bardzo poreczny

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymoniak Zobacz posta
    potrzebuję plecaka na sprzet bo torba na dłuższe spacery mnie wykańcza ale nie mam pojecia jak sie za to zabrać. mam d90 + 16-85 +50 + jupiter 37a, i w planach lampa. problem zaczyna się tu że chciałbym mieć miejsce na sprzęt i dodatkowow na troche ciuchów lub coś nie fotograficznego i zeby plecak ten miał normalne szelki.
    Mam Lowepro Fastpak'a 250 ponad 1,5 roku i jestem z niego zadowolony. Ma dwie przegrody:jedną na sprzęt foto, drugą na inne rzeczy. Dodatkowo zapakujesz do niego laptopa ( lub złożoną blende 80 cm).

    PS. Ostatnio poszerzyłem swoją szklarnie i będe go sprzedawał także jeżeli jesteś zainteresowany proszę o Priv.
    D300+MB-D10| N18-55 | 35/1.8 | 50/1.8 | SY85/1.4 | SB-900 | Flipside 400 | MF 055XPROB | 2x YN 560 | RF-602 | F&V |

  8. #8

    Domyślnie

    Albo coś z serii "prawie jak", czyli Delta SX2 - ładniejsza kopia Fastpacka 250, mam i nie narzekam. Wykonanie nie budzi żadnych zastrzeżeń, a cena zdecydowanie niższa [ja za swój dałem 130zł]. Funkcjonalności, zdaje się, te same. Zmieści się cały sprzęt o którym piszesz, bez problemu wejdzie jeszcze jedno szkło, filtry, dodatkowe karty, jest jak przyczepić statyw, a zmieści się i coś jeszcze.
    Ostatnio edytowane przez Ebeb ; 11-10-2010 o 22:01

  9. #9

    Domyślnie

    Witam, szukam jakiegos plecaka na aparat. Narazie tylko body +1 obiektyw. Mile widziana bylaby mozliwosc wsadzenia laptopa. Co myslicie o tym plecaku?? http://allegro.pl/jpa-plecak-foto-la...277455747.html

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login_87 Zobacz posta
    Witam, szukam jakiegos plecaka na aparat. Narazie tylko body +1 obiektyw. Mile widziana bylaby mozliwosc wsadzenia laptopa. Co myslicie o tym plecaku?? http://allegro.pl/jpa-plecak-foto-la...277455747.html
    Do foliówki z tesco też się aparat zmieści. Proste pytanie: Czy stać Cię na to żeby nie dbać o sprzęt? na przykład jak sięsuwak rozwali i aparat wypadnie na beton?
    "Of course, there will always be those who look only at technique, who ask „how,” while others of a more curious nature will ask „why”."
    Man Ray

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •